Minibikové týmy mohou na autodromu testovat techniku

Mostecký autodrom nabízí další novinku. Na dvoukilometrovém malém okruhu s asfaltovým povrchem v areálu polygonu mohou otestovat techniku minibikové týmy. Premiérovým termínem celodenního testování je pondělí 8. května. Zájemci se mohou přihlásit na tel. čísle 702 143 084 nebo e-mailové adrese rakova@autodrom-most.cz, více informací získají zde.

„Další termíny testovacích dnů vypíšeme a postupně zveřejníme na našich webových a facebookových stránkách,“ upřesnila eventová manažerka společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.

minibike

Okruh bude týmům k dispozici od 09:00 do 17:00 hodin, takže se bez problémů všechny vystřídají. Polední přestávka je stanovena od 13:00 do 14:00 hodin. Za celodenní testování jednoho motocyklu týmy jednorázově zaplatí 500 korun, a to včetně DPH. Po příjezdu se přihlásí na recepci ve správní budově polygonu, kde vyřídí veškerou nutnou administrativu. V učebně pak jezdce čeká rozprava. „Účastníci mohou dorazit i později, v takovém případě je proškolíme individuálně,“ upřesnila Raková.

Při testování si lze pronajmout i další doplňkové služby, například časomíru, onboard kameru, catering, učebnu, prezentační prostory či hostesky. Areál je vybaven Wi Fi připojením zdarma a zázemím s restaurací a toaletami.

V ostrém tempu se jezdci na minibicích představí fanouškům na homologovaném malém okruhu na polygonu koncem července. Republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech si diváci mohou vychutnat o víkendu 21. až 23. července. Body do evropského šampionátu si mladí jezdci rozdělí na stejném oválu o týden později, tedy o víkendu 28. až 30. července. Na své si ale přijdou i milovníci závodních automobilů. Poslední červencový víkend bude totiž patřit na velkém závodním okruhu autodromu seriálu DMV Gran Turismo Touring Car Cup pro cestovní vozy i GT speciály.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.