OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Michl Motorsport na ECCE HOMO 2019

První červnový víkend letošního roku byl krom prvního teplého víkendu také víkendem, kdy se ve Šternberku konalo už 39. Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu. A Michl Motorsport se jako obvykle účastnil.

Letos se na start Ecce Homo v HA-C2-B3 postavil Josef Michl už po OSMADVACÁTÉ! Jeho Škoda 130 RS, přesně ta, která závodila už v roce 1976 na okruzích a v roce 1983 zajela na Ecce Homo čas 3:52,58 - mimochodem žádnou stotřicítkou ani jiným autem této KUBATURY čas dodnes nepřekonaný! - i tentokrát zvládla celý víkend téměř jako zamlada a sehraná dvojice jezdec a auto si na konci dlouhé a horké neděle odvezli domů pohár za druhé místo.

Po loňské pauze, která byla důsledkem problémů a následné havárie v rakouském Rechbergu, do pátého závodu Mistrovství Evropy na Ecce Homo odstartoval i Dan Michl a jeho Lotus Elise. Ze souboje s největším konkurentem Markem Rybníčkem s McLarenem F1 vyšel naprázdno a tak si také odvezl domů pohár za druhé místo v E2-SH - ale jeho dva roky starý čas 3:06,69, se kterým se drží na druhém místě nejrychlejších vozů v této skupině za legendárním Georgem Plasou, útok těsně vydržel.

Tým Michl Motorsport ve složení otec a syn tak ze Šternberka odjel s jednotnými výsledky - dvěma druhými místy, a do příštích závodů vyrazí s motivací posunout se opět o stupínek výše.

autor: MICHL MOTORSPORT/Janina Michlová

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.