Michl Motorsport na ECCE HOMO 2019

První červnový víkend letošního roku byl krom prvního teplého víkendu také víkendem, kdy se ve Šternberku konalo už 39. Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu. A Michl Motorsport se jako obvykle účastnil.

Letos se na start Ecce Homo v HA-C2-B3 postavil Josef Michl už po OSMADVACÁTÉ! Jeho Škoda 130 RS, přesně ta, která závodila už v roce 1976 na okruzích a v roce 1983 zajela na Ecce Homo čas 3:52,58 - mimochodem žádnou stotřicítkou ani jiným autem této KUBATURY čas dodnes nepřekonaný! - i tentokrát zvládla celý víkend téměř jako zamlada a sehraná dvojice jezdec a auto si na konci dlouhé a horké neděle odvezli domů pohár za druhé místo.

Po loňské pauze, která byla důsledkem problémů a následné havárie v rakouském Rechbergu, do pátého závodu Mistrovství Evropy na Ecce Homo odstartoval i Dan Michl a jeho Lotus Elise. Ze souboje s největším konkurentem Markem Rybníčkem s McLarenem F1 vyšel naprázdno a tak si také odvezl domů pohár za druhé místo v E2-SH - ale jeho dva roky starý čas 3:06,69, se kterým se drží na druhém místě nejrychlejších vozů v této skupině za legendárním Georgem Plasou, útok těsně vydržel.

Tým Michl Motorsport ve složení otec a syn tak ze Šternberka odjel s jednotnými výsledky - dvěma druhými místy, a do příštích závodů vyrazí s motivací posunout se opět o stupínek výše.

autor: MICHL MOTORSPORT/Janina Michlová

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.