Jiří Mičánek jr.: "Exhibice v Náměšti je minulostí, teď již čekáme ostrý  start do sezóny"

O uplynulém víkendu se uskutečnil druhý podnik domácího šampionátu v závodech do vrchu. V rámci exhibičního vystoupení se divákům v Náměšti nad Oslavou představil také okruhový speciál Lamborghini Huracane SuperTrofeo Evo, v barvách týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

20200718_ZAMECKY_VRCH_IMG_7861

O pilotáž se postaral týmový manažer Jiří Mičánek jr., který o úspěšné akci řekl: "Náměšť opět nezklamala. Navzdory situaci, která aktuálně hýbe světem přijelo do Náměště neskutečné množství diváků, k tomu i rekordně obsazená startovní listina, a nakonec i samotný nově zajetý traťový rekord! Tyto atributy udělaly z Náměště naprosto fantastický podnik a my jsme moc rádi, že jsme mohli být u toho."

"Teď už všichni ale myslíme na to, co přijde v nadcházejících dnech. Ve středu odjíždíme do Chorvatska na Autodromo di Grobnik, kde o víkendu startuje sezóna Mezinárodního mistrovství České republiky a stejně tak i nová série TCR Eastern Europe. V Chorvatsku nás bude s novou Cuprou reprezentovat Michal Makeš, kterého tak čeká další velká premiéra, no a hned další víkend už nás čeká úvodní podnik Lamborghini SuperTrofeo v Misanu. Byla to dlouhá přestávka a my všichni se už moc těšíme, že nám to letošní závodění konečně naplno začne."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.