Mičánek Motorsport powered by Buggyra startuje závodní sezónu 2020

Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra zahájil v uplynulých dnech ostrou přípravu na nadcházející závodní sezónu 2020. Tento pomyslný start obstaral funkční test dvou vozů Lamborghini Huracane ST EVO. Za volant obou vozů se v průběhu testu posadil týmový manager Jiří Mičánek jr.

20200302_STE_pre_season_(6)

Obě auta prošla v průběhu zimní přestávky kompletní repasí, při které byly vyměněny všechny hlavní části. S každým z aut jsem objel 5 okruhů, a vše fungovalo naprosto perfektně. Jsem tomu moc rád, protože hned v pondělí ráno obě auta nakládáme a odjíždíme k předsezónním testům do Francie na Paul Ricard, a potom dále do Barcelony, takže jakékoliv zdržení by představovalo nemalou komplikaci. Týmoví mechanici a inženýři odvedli skvělou práci, a tak jim patří velký díky, stejně jako managementu brněnského automotodromu za to, že nám tento funkční test umožnili,“ říká Jiří Mičánek a dále doplňuje:

Letos nás čeká opět kompletní sezóna v Lamborghini SuperTrofeo, a také bychom chtěli startovat i při vybraných podnicích našeho domácího mistrovství.“

Pro SuperTrofeo máme zatím s jistotou potvrzeny dva vozy s tím, že ve hře stále zůstává i třetí vůz, který jsme avizovali již v průběhu předchozí sezóny. O finální podobě závodních posádek zatím stále jednáme, a tak mohu v tuto chvíli prozradit pouze to, že jistý je start Jakuba Knolla s Bronislavem Formánkem, a druhou posádku utvoří stejně jako loni Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem. Co se pak týče domácího šampionátu, tak tam bychom rádi startovali vždy se dvěma vozy ve sprintu, a jedním ve vytrvalosti. Pohárová třída vozů GTC šla v loňském roce hodně nahoru, a to jak počtem aut, tak i kvalitou pole. Proto zvažuji, že bych ve vytrvalosti startoval s některým z jezdců, a pokusil se tak o zisk dalšího mistrovského titulu. To je však zatím spíš vize než plán, a tak ještě uvidíme, jak to nakonec všechno bude,“ uzavírá Jiří Mičánek přehled aktuálních novinek.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting