MČR ve sportovním cheerleadingu

Mistrovství ČR proběhlo v sobotu 3. 6. 2023 v prostorách oblíbené haly Královka na pražské Letné. Na soutěži byli vyhlášeni vítězové a Mistři ČR týmových Cheer&Performance divizí, z postupujících skupin z České Národní Cheer Ligy. Během celého dne jsme mohli spatřit celkem 62 soutěžních vystoupení z 16 klubů. V hale se sešlo přes 2 000 účastníků, kteří společně vytvořili v hale neuvěřitelnou atmosféru. Vítězné soutěžní skupiny na prvních třech místech obdrželi medaili pro každého člena skupiny včetně jednoho trenéra, rozdali jsme tak na 789 medailí! Týmové divize na prvních třech místech obdrželi trofej pro soutěžní skupinu. Mistři ČR ve své divizi obdrželi BANNER MISTR ČR. Pamětní diplomy obdrželi všechny soutěžní skupiny. 

Prohlédněte si velkou fotogalerii:

Cheer23.jpg
 
Tituly Mistrů České republiky si v hlavních kategoriích odnesli:

  • ACT Pandas z Tábora v kategorii Coed L6
  • LADY EAGLES z Prahy v kategorii All Girl L6
  • POWER z Rakovníku v kategorii Cheer Pom
  • Nejvíce zlatých medailí (7) a celkově i největší počet umístění na stupních vítězů (9) oslavoval pražský klub JOIN NEW SPIRIT ALLSTARS.

Mistrovství České republiky ve sportovním cheerleadingu nejen potvrdilo vysokou úroveň tohoto sportu v Česku, ale také nabídlo divákům a fanouškům vzrušující a nezapomenutelné zážitky. 
Tato soutěžní událost spojená s energií, vášní a sportovním duchem si získala srdce všech přítomných.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.