MČR offroad trial zahájí letošní sezonu v Milovicích

Offroad trial zahájí letošní sezonu v Milovicích již tento víkend 7. - 8.3. Novinkou letošního seriálu mistrovství ČR je možnost startu zájemců v nové kategorii neupravených aut Open Original.

Vozidla která se účastní seriálu MČR jsou rozdělena podle stupně technických úprav do 5 kategorií – od originálních vozů až po prototypy. Novinkou letošního ročníku MČR je otevřená kategorie OPEN ORIGINAL. Tato je primárně určena pro zájemce z řad veřejnosti, kteří si chtějí vyzkoušet technické možnosti svých vozů a načerpat trochu jezdeckých zkušeností. Jak ale z názvu kategorie vyplývá je určena pro originální vozy bez úprav a rovněž tak obtížnost sekcí je jim přizpůsobená. Protože je však mezi fanoušky offroad trialu mnoho těch, kteří mají svá auta různě upravená a nelze je tedy zařadit do kategorie OPEN ORIGINAL a rovněž tak se nechtějí z nějakého důvodu zúčastnit celého seriálu MČR bude v tomto roce vypsána další nová otevřená kategorie OPEN SPECIAL. Pro tuto novou třídu je vypsáno celkem 6 závodů (viz kalendář MČR).

offroad trial milovice

MÍSTO: Milovice

Souřadnice DEPO: GPS 50.2516817°N, 14.8874281°E

Depo bude v letošním roce umístěno v těsné blízkosti trialů. Kdo se zúčastnil v minulém roce,tak bude vědět - depo bude nad horními trialy na planině, s velmi dobrou přístupovou cestou ze silnice a označeno šipkou na odbočce.

Souřadnice TRIAL: 50° 15' 0.1133391" N, 14° 52' 57.5585175" E

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.