Masaryk Racing Days na víkend v Brně

Do Brna míří na víkend opět rychlé formule a cestovní vozy. Lákadlem je formulový Remus Pokal F3, který se pojede v rámci divize D2 a D3 a uvidíme celých 30 formulí na startu, kde nebude chybět Angelique a Andreas Germannové, Polák Jakub Smiechowski, Antonín Sůs, Christopher Höher a několik Italů včetně Marco Zanasiho se zřejmě nejnovější Dallarou 312 Mercedes. Václav Šafář poprvé naostro vytáhne Formel Renault 2,0.

Porsche

Finále čeká Eset V4 Cup, TWC Cup, či sprint závody, spojené to závody společně s MMČR a P9 Challenge, která mimo jiné osloví příznivce Sallenů S7R s dvojicí Kaulitz/Ostenrieder. Do vytrvalostního hodinového klání se přihlásilo 34 vozů a uvidíme skoro desítku vozů Porsche 997, Konopku s novým Lamborghini Huracan Cup, Rosinu, Jakubíka na BMW Alpina, smečku Ferrari s Kusínem, L.Jakubíkem a Dušanem Palcrem, Machánka na Mercedesu GT3, Petra Válka na BMW M3, Jiráska s Pragou R1, či po létech Jana Vonku Porsche 996!!

Sprint do 2000ccm pojede společný závod s TWC a přivítají třicítku vozů, včele s Rudolfem Pešovičem na BMW 320si ze Srbska, Julo Končeka s Vauxhallem Vectra STC, Tomáše Pekaře s Cliem, Davida Palmiho s BMW E46 GTR, Reného Martineka z Rakouska na Honda Civic type R, Vladimíra Ostaševského, Lukáše Uxu a Milana Häringa s Cliem, nebo Petra Krejčího s Lotusem Exige.

ilustrační

Velký sprint divize 4 a 5 přivítá 5 vozů v divizi 5, tedy dva prototypy Radical SR4, Jiráska s Pragou, Horag Racing s Ligierem, či Rakušan Gruber s Radicalem. Do 3500ccm se představí Slovinec Sesel s Meganem Trophy, Erdélyi, Skalický a Kačírek na BMW M3 GTR. Ve velkém sprintu nad 3500ccm přijede Lubomír a Josef Jakubík, Dennis Waszek, Marcel Kusín a Vladimír Hladík s Dušanem Palcrem na různých evolucích značky Ferrari, Šenkýř motorsport se dvěma BMW Z4 GTR, kde jistým jezdcem je zatím Michael Joos, Jakub Kubas s Alpinou BMW GT3, či Miro Konopka s novým Lamborghini Huracan Cup.

Porsche Cup

Jako další zajímavá série se jeví VW Golf Cup s převážně polskými, německými a ruskými jezdci na stejné technice, která má automatické převodovky, příznivci starší techniky se přijdou podívat na HAIGO, kde mimo jiné pojedou Lada 2101, 2105, Lada Samara, Škoda Favorit nebo Zastava 101. V závodu historických formulí pak především Estonie, ale také MT77 nebo MTX 1-06 Falka Schwartze z Ebersbachu. V Brně pojede také Porsche GT3 Central Europe Challenge, která jela při TGP v Mostě.

Clio - Pekař

Závody pak bude natáčet i ČT. Vstupné na sobotu i neděli je 100kč.

Startovní listiny naleznete zde: http://www.automotodrombrno.cz/cz#!/sezona/260/masaryk-racing-days-podzimni-cena/pro-ucastniky 

Vláďa Rožánek, AMD Brno

Clio Cup

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.