Martin Prokop s týmem MP-Sports odlétá na Dakar 2020!

V úterý 31. ledna večer se tým MP-Sports Martina Prokopa nebude chystat na bujaré oslavy příchodu Nového roku, ale v 19:05 se vydá z pražského letiště na cestu vstříc Rally Dakar 2020. Obě nově sestavné posádky závodních speciálů Ford Raptor RS Cross Country ve složení Martin Prokop / Viktor Chytka a Martin Kolomý / Jiří Stross doplní dalších 21 členů realizačního týmu a završí tak náročnou fázi celoročních příprav na každoroční vrchol sezony. Ta další se začne odvíjet na území Saudské Arábie od 5. ledna první etapou Dakaru 2020, když o den dříve zahájí celou soutěž tradiční slavnostní ceremoniál s prezentací posádek na startovní rampě. V prvních dnech roku 2020 potom čekají na soutěžící technické přejímky a poslední testování závodní techniky.

Legendární Rally Dakar zavítá v roce 2020 poprvé na území Saudské Arábie a v termínu od 5. do 17. ledna přichystá pro účastníky zcela nové a neznámé nástrahy ve dvanácti etapách a více než pěti tisících ostrých závodních kilometrech. Mezi téměř devadesáti posádkami na startu v kategorii automobilů sledujte startovní čísla 306 (Martin Prokop) a 339 (Martin Kolomý)!

<pAY9Y8715

Jak si fanoušci mohli všimnout, Martin Prokop pojede Rallye Dakar ve společných barvách Orlenu a Benziny. „Rozhodli jsme se podpořit jednoho z nejúspěšnějších českých rallyových závodníků posledních let v jeho úsilí vylepšit si své dosavadní maximum a zaútočit na elitní pětku slavné Rallye Dakar. Držíme Martinovi palce,“ říká Tomasz Wiatrak, předseda představenstva společnosti Unipetrol, a doplňuje: „Jsem potěšen, že Benzina a Orlen se společně objevují na takto prestižní sportovní události.“ Největší česká síť čerpacích stanic Benzina patří i se svou mateřskou společností Unipetrol od roku 2005 do mezinárodní skupiny Orlen. Uvedení společného loga Orlenu a Benziny na Rallye Dakar je pokračováním reklamní kampaně, ve které Orlen posiluje povědomí zákazníků, že tradiční česká značka Benzina je součástí nadnárodní sítě, do které patří téměř tři tisíce čerpacích stanic v pěti zemích (Polsko, Německo, Česko, Slovensko a Litva)". 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.