Martin Macík v Sedlčanech přivítá fanoušky posedlé Dakarem.

Pak zamíří na Baja Poland   

Krátce - pozvánka:

Posedlí Dakarem 2021 Open Air

Sedlčany 21. 8. 2021 od 13 hodin, areál se závodními vozy bude pro diváky přístupný od 11 hodin  

Pilot kamionu Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik David Švanda a tým Big Shock! Racing vám vezou nálož zážitků z Dakaru 2021. Nepropásněte 3. ročník svérázné talk show Posedlí Dakarem. Užijte si mrazení v zádech při sledování exkluzivních videí z kritických míst i salvy smíchu po odtajnění zákulisních historek, prohlédněte si závodní speciály. Nabijte se vlnou energie, která vzniká, když se čeští závodníci potkají se svými fanoušky. Zjistěte, kde se bere síla, díky níž závodníci ze Sedlčan, kteří si sami staví závodní kamiony, dokážou porážet tovární týmy v nejnáročnějším motoristickém závodu světa. Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. Více informací na www.posedlidakarem.cz

LR-0115170254-MMPHOTO3 (1).jpg

Macíkovi zvou fanoušky do rodných Sedlčan

Členové týmu Big Shock! Racing mají za sebou nedávné vítězství ve španělském závodu Baja Aragon. Teď na ně ale čeká událost, na kterou se hodně těší. V sobotu 21. srpna se na jejich domovském závodním okruhu v Sedlčanské kotlině odehraje dlouho očekávané setkání s fanoušky. Talk show Posedlí Dakarem přiblíží divákům napínavý průběh lednového Dakaru. Během legendárního dálkového závodu se Martinovi Macíkovi a jeho posádce podařilo pro Českou republiku vybojovat skvělé 4. místo. Sedlčanští závodníci zároveň dokázali vyhrát 3 etapy, na náročné trati zvládli všechny kritické momenty a zdatně konkurovali nejsilnějším továrním týmům. Osobité vyprávění doplní i autentické filmové záběry přímo ze Saudské Arábie. 

Prožijte s námi adrenalinové momenty letošního Dakaru    

„Když jsem před pár dny viděl filmový dokument z Dakaru 2021, adrenalin okamžitě začal pracovat. Záběry z kabiny mi znova připomněly ty extrémní situace, šílenou maratonskou etapu, momenty, kdy jsme se ztratili, nebo naše vítězství bez předního skla. Mráz mi chodil po zádech a věřím, že diváci, kteří se přijdou do Sedlčan podívat, na tom budou podobně. Zveme na Posedlé Dakarem všechny fanoušky Dakaru i Sedlčaňáky. Potkat se osobně je vždycky nejlepší,“ říká pilot Martin Macík a dodává, že spoustu historek fanouškům ještě nestihl odvyprávět. Na akci Posedlí Dakarem bude konečně prostor. A nové zážitky budou na diváky čekat také přímo v areálu Sedlčanské kotliny. Kromě filmového dokumentu si užijí jízdy závodních kamionů Franty a Karla, prohlédnou si proslulý bydlík, vůz značky Liaz, v němž má tým během Dakaru zázemí, i celou flotilu doprovodných aut. Sami si vyzkouší řízení v závodním simulátoru a kdo bude mít štěstí, sveze se i s Martinem v jeho dakarském speciálu. Na závodní trati se předvedou také členové juniorského programu MM Dakar. Samozřejmostí bude autogramiáda a společné focení.

Ze Sedlčan rovnou na Baja Poland    

„Na Posedlých Dakarem se nabijeme novou energií a hned po akci balíme, vyrážíme závodit na Baja Poland,“ říká navigátor František Tomášek. Už 26. srpna totiž tým Big Shock! Racing odstartuje do 3denní polské rally. „Potřebujeme před Dakarem 2022 najezdit co nejvíce ostrých kilometrů. Každý start se počítá. Evropské závody jsou důležité pro posádku i pro vývoj naší techniky. Momentálně máme v dílně před dokončením několik dalších kamionů, do kterých jsme promítli naše zkušenosti předchozích 20 let. A věříme, že je už brzy uvidíme na trati,“ zakončuje šéf týmu Martin Macík starší.       

Další informace na: www.posedlidakarem.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.