OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

LUTOPOL ROOOKIE začal zvesela

Opravdu letní počasí lákalo k vodě, ale my jsme závodníci!! A proto jsme dne 2.6.2019 uspořádali setkání s fanoušky a zároveň si zatrénovali na mosteckém autodromu (motokáry Most). Abychom vybudili závodnického ducha, proběhla soutěž mezi fanoušky o skvělé ceny od společnosti Nexen Tire. Tímto společnosti Nexen Tire děkujeme a věříme, že s námi podobnou akci zopakuje.

A jak si fanoušci vedli?

  1. Místo Daniel Šulc
  2. Místo Jíří Šabach
  3. Místo Marek Šulc

Ovšem i ostatní si zaslouží obrovskou pochvalu. Zapojili se naprosto neohroženě a bojovali o skvělé časy. Že by nám rostla nová konkurence?

Fanoušci se zároveň mohli lépe seznámit s tréninkem, testováním a rozboru techniky každého jezdce našeho závodního týmu. Někteří ocenili rady našich zkušených závodníků a zúročili je na dráze.Společná fotka, jen potvrzuje opravdu hojnou účast a skvěle strávené nedělní odpoledne.

Závodníky přijel podpořit i člen legendární punkové kapely DO ŘADY Milan Vlček, který již delší dobu spolupracuje s Petrem Švihorou.

Administrativní a koordinační činnost po celou dobu zajišťovala paní Andrea Jirkovská, které patří velké díky za skvělou práci.

Na plynulost akce dohlížel Jiří Mihalík, člen a manažer Lutopol Racing Teamu a Lutopol Rookie. Akci vyhodnotil, jako velice povedenou a již střádá plány na další podobné podniky.

Ze zdravotních důvodů či osobních důvodů se bohužel nemohli účastnit další členové týmu Petr Zelenka a Pavel Švihora. Věřím, že se příště sejdeme v plné síle a jezdci budou moc předvést své nejlepší časy a výkony.

LUTOPOL ROOKIE děkuje všem za spolupráci, účast i skvělou atmosféru. Již teď se těšíme na další podnik, který společně s LUTOPOL RACING TEAMEM připravíme.

Foto: JR Graphics

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.