Loprais i Macík připraveni na Dakar 2020

Martin Macík se v sobotu 23.11. rozloučil se svými fandy tradičně v domácí Sedlčanské kotlině. Dakarská legenda, pilot Aleš Loprais se před odjezdem na další dakarské dobrodružství rozloučí s fanoušky v pátek 29.11. v sídle týmu na Střelniční ulici ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Tým Big Shock Racing očekával, že akce Poslední trénink před Dakarem 2020 v Sedlčanské kotlině bude skvělá. Ale sobotní realita předčila všechny představy. Parkoviště na přilehlé louce bylo obsazené do posledního místečka, plná byla tribuna i valy kolem sedlčanské trati. Rozloučit se přišla téměř tisícovka příznivců.

Karel v plné polní

Trať Sedlčanské kotliny byla pěkně blátivá, takže nebylo možné skákat úplně naplno. Současně Dakar je za dveřmi a Martin má rozum, takže zdaleka nejel na plný výkon. Ale i přesto bylo během odpoledních jízd na co koukat. Karel několikrát proletěl trať plnou hupů, skoků a zatáček. A kdo na vlastní oči sledoval jeho jízdu, musí uznat, že jestli to klukům v saúdskoarabských dunách půjde stejně dobře, jako v sedlčanském bahně, není se čeho bát. 

Na závěr mohli fanoušci napsat na zadní díl kapoty vzkazy a příní Martinovi i celé posádce. Ručně psaná poselství tak budou s týmem po celou dobu pouštního závodu.

Praga V4S připravena

Rozloučení s Alešem Lopraisem bude asi méně akční, ale i tak se můžete těšit na setkání s členy týmu i několika dalšími dakarskými legendami. Samozřejmě vás čeká představení závodní a doprovodné techniky, kvalitní pivo nebo valašské občerstvení. Abyste měli v lednu v čem fandit, nebude chybět ani dakarský shop se svou bohatou nabídkou.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.