Krkonoše Amerikou ve Vrchlabí již po šesté

Americké křižníky silnic lákají nejednoho z nás, další ročník akce Krkonoše Amerikou, tedy sraz amerických aut a motocyklů na nás číhá již tento týden 6.-7. srpna v Holiday Parku Vrchlabí ve velkém stanu. Místo konání museli organizátoři změnit, neboť je zavřená ulice Krkonošská k náměstí.

I v této nelehké době se podařilo organizátorům a sponzorům akce uspořádat již 6. ročník akce Krkonoše Amerikou, přičemž ta loňksá akce byla nejen parádní, ale také rekordní, 250 vozů a 100 motocyklů zaplnilo celé náměstí i přilehlý park ve Vrchlabí. Letos začíná kulturní program opět v pátek na Holiday Parku Liščí farma u Vrchlabí, tedy už v 19 hodin se na pódium vypraví skupina Sound City. Hlavní program s výstavou aut, kapelami, spanilými jízdami, suvenýry a prezentacemi zahájí Marty´s Henpecked Club, neboli swingová kapela v 11hodin místního času. Ve 14,15 bude k vidění kulturistka Renáta Hronová a kulturní program bude pokračovat do pozdních hodin s kapelami CraZze od 18 hodin, pokračovat po nich budou Lenny and Band. Ve 21 hodin vystoupí Hairy Groupies a konečné představení obstarají ve 22,30 hodin Fox Bar letní scéna. Akce se koná v obřím šapitó, vstupenky lze koupit i předem na Liščí farmě, vstupné na páteční koncerty stojí 290Kč od 18 hodin, sobotní koncerty pak 390Kč od 17 hodin. Hlavní sobotní akce mají děti do 130cm zdarma, jinak 100Kč a americké auto včetně drivera 150Kč.

Hlavní prohlídka vozů začíná v 11 hodin v Holiday Parku Liščí farma, přijďte i Vy prohlédnout skvělé americké křižníky silnic, nebo si užít kulturní zážitek. Prosím dodržujte aktuální hygienické nařízení vlády.

Na akci Vás zve Vláďa Rožánek a organizátoři Krkonoše Amerikou 2021

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.