Krkonoše Amerikou po čtvrté míří do Vrchlabí a Špindlerova Mlýna

V roce 2019 pro návštěvníky Krkonoš připravili organizátoři již 4. ročník mezinárodního srazu amerických aut a motocyklů na akci jménem Krkonoše Amerikou. Předchozí 3 ročníky byly ukázkou krásy amerických křižníků, kde se mohou účastníci akce pochlubit svou naleštěnou technikou při srazu na náměstí ve Vrchlabí, či spanilé jízdě do Špindlerova Mlýna. I letos připravila parta nadšenců amerických vozů a motocyklů bohatý program, který začíná již v pátek 2. srpna vystoupením hudebníků Ondřeje Rumla a skupiny Grádo Rock. Pro příznivce závodní techniky představí Lukamotorsport svou Corvette, tedy okruhový speciál.

V sobotní dopoledne bude pro diváky připravena výstava automobilů i motocyklů na náměstí ve Vrchlabí od 10h, kde vystoupí také hudební kapely a zpěváci a zahraje i finalistka Superstar Eliška Rusková pro Verunku, 14-ti letou dívenku, pro kterou pořadatelé uspořádali sbírku, aby mohla i přes svou nemoc jet k moři, budeme ji držet všechny palečky. Od 13,30h se koná klasická spanilá jízda směrem na Špindlerův Mlýn, kde je připraveno mezi 14-16h Sexy Car Wash. Po příjezdu zpět do Vrchlabí proběhne od 18h na Holiday Parku Liščí farma koncert skupiny Mr.56 ze Slovenska, další koncertem naváže od 19-20h Eliška Rusková, od osmi hodin čeká Liščák jednu z nejlepších country zpěvaček Věru Martinovou, od 21,30h proběhne kulturistická show a zbytek večera si zahraje od 22h skupina Grádo Rock.

Pokud Vám čas i povinnosti dovolí, budou se na Vás organizátoři ve Vrchlabí i Špindlerově Mlýně těšit. Dorazit můžete buď s technikou, nebo i pěšky.

Vláďa Rožánek

Krkonoše Amerikou 2019

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.