Krkonoše Amerikou již 5.8. v sobotu ve Vrchlabí

Srdečně zveme všechny majitele i příznivce "Amerik" na náš další ročník srazu majitelů amerických historických vozidel do našich nejkrásnějších hor - Krkonoš. Projet si letní Krkonoše americkým vozem je při troše fantazie velmi podobné jízdě někde v srdci Tennessee nebo třeba Black Hills v Jižní Dakotě. Jelikož už nejde vrátit se o desítky let zpět do USA a zlaté éry amerického automobilismu, rozhodli jsme přenést si Ameriku sem k nám do malebného Vrchlabí.

Pro zájem ze strany majitelů novějších "amerik" jsme s potěšením rozšířili kategorii vozidel o tzv. US Exotic Cars. Ono totiž takové Camaro, Mustang, Corvette či Viper jsou skutečně skvosty za kterými se nejedno oko ohlédne a nejedno srdce pravého motoristy zaplesá.

Přijďte si udělat radost, strávit báječnou sobotu a pokochat se tvary a velikostmi klasických amerických aut. Nabídneme vám hudbu, pivo, grilování, stánky, umělce, budeme vás bavit a jako zlatý hřeb vám předvedeme závodní okruhový speciál Chevrolet Corvette týmu Luka Motorsport, který se předvede v plné síle od 13,00 a byla potvrzena návštěva 2 modelek (umbrella girls) z USA, které budou po celý den u stánku se závodním speciálem Chevrolet Corvette Z06.

Letošní ročník našeho srazu dostává ještě hlubšího významu tím, že se koná pro někoho. Chtěli bychom dobrovolnou sbírkou pomoci naší kamarádce Lence, jejíž tříletá dcera Lucinka již pátý měsíc bojuje v Motolské nemocnici s leukémií. Lucinčina odhodlanost a síla překonávat nástrahy osudu je neuvěřitelná a její mnohdy i přes bolest veselá povaha nakažlivá. Lucince byl navíc diagnostikován downův syndrom, a proto jsou některé běžné úkony pro ni složitější. Všichni věříme v její uzdravení, ale víme, že je to běh na dlouhou trať, neboť pouze základní léčba trvá 24 měsíců. Velký vzorem je pro nás i Lucčina maminka Lenka, která s pomocí své rodiny zvládá své tři děti s přehledem a stále má v sobě optimismu na rozdávání. Každá pomoc je vítaná, ať už formou plínek, či čistících prostředků, ovšem ale finanční pomoc je v současné době ta nejdůležitější. Číslo účtu Lucinky je 115-4868780257/0100. O Lucince vás budeme pravidelně informovat, a věřte, že i milá vzpomínka je přínosem.

Vstupné je zdarma a žádné startovné se neplatí. Přihlášení vozidel není třeba. Místa je dost pro všechny.

Budeme se na Vás těšit. Akce začíná od 11,00 na náměstí ve Vrchlabí! Příjezd a registrace vozidel od 9,00.

Moderuje Petr Ticháček.

MÍSTO KONÁNÍ:  Vrchlabí - náměstí a přilehlý zámecký park      

DATUM: 5. SRPNA 2017      

PROGRAM:

            9:00 - 11:00     Příjezd vozidel a registrace

            11:00 - 11:15   Oficiální zahájení akce

            10:30 - 13:00   Výstava vozidel - hraje kapela Marty´s Henpecked Club - swing

            13.00 - 13.30   Prezentace závodního speciálu Chevrolet Corvette týmu Luka Motorsport

            13:30 - 15:30   Soutěž elegance, Pin up Girls, Krakonoš - hraje kapela Grádo Rock

            15:30 - 16:00   Vyhlášení vítězů 5-ti kategorií - starosta města Vrchlabí

            16:00   Spanilá jízda městem a malebným horským okolím

            18:00   Oficiální konec akce na náměstí a akce na autokempu Vejšplachy

 

Autor: Milan Metelka

foto: VDR

Zdroj: Krkonoše Amerikou, více zde: http://www.krkonoseamerikou.cz

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting