KM Racing na KartCrossu!

Již druhým rokem se KM Racing účastní celého autokrosového seriálu v kategorii KartCross. V letošním roce, roce 2014, s vlastní buggynou, ve které můžete sledovat našeho jezdce Jakuba Mrvku. První závod má za sebou na skvělém 3. místě!

KM Racing

O víkendu 19.4.-20.4.2014 se konal první letošní závod v Humpolci. Na autokrosové trati se sešlo 22 jezdců kartcrossu. Měřené tréninky se jezdci KM Racingu, Jakubu Mrvkovi vydařily. Do první rozjížďky startoval ve své skupině z druhé pozice a dojel si pro první místo ve své premiérové rozjížďce letošního roku. Start druhé rozjížďky byl po havárii kartcrossu Michala Bendy opakován, i přesto Kuba skončil na druhém místě a celkově čtvrtý. Do třetí rozjížďky opět startoval na druhé pozici ve své skupině a po vydařeném startu dojel pro své druhé letošní rozjížďkové vítězství.

KM Racing

Do finále Kuba startoval z místa pole position, obklopen silnými soupeři. Po osmi kolech zajetých na Humpolecké trati dojel pro bronzovou příčku za Ondřejem Šlechtou na 1.místě a Matijou Rakovcem na místě 2.

„Se svým dvoudenním výsledkem jsem maximálně spokojený, technika skvěle fungovala a už teď se těším na další závody za 14 dní v rakouském Nordringu.“ říká Kuba.