Kdepak na sushi. Reprezentanti Švarc s Frintovou letí do Japonska na závod Světové triatlonové série

O víkendu 11. a 12. května se v Jokohamě v Japonsku koná třetí závod Světové triatlonové série a na start se postaví i duo českých reprezentantů Vendula Frintová a Přemysl Švarc.

Frintová, která ovládla anketu Triatlonista roku, nechyběla v úvodních dvou závodech nejprestižnější série v olympijském triatlonu. V Aucklandu na Novém Zélandu doběhla na 21. místě, v San Diegu v USA pak skončila 14.

V Jokohamě by ráda své dosavadní letošní maximum vylepšila a bude k tomu mít dobrou příležitost. V Jokohamě chybí aktuálně vedoucí závodnice seriálu mistrovství světa Anne Haugová z Německa i další zvučná jména.

V závodě mužů se představí Přemysl Švarc, který vynechal úvodní závod v Aucklandu, ale v San Diegu už nechyběl. Na západě USA se mu ale nevedlo, když skončil na 43. místě. I proto doufá, že se mu na japonské půdě bude dařit podstatně lépe.

„Zdá se, že příprava měla správný směr a cíl a všechny tři disciplíny jsou vyladěny na závod typu MS. Reálné šance jsou na TOP 30, když to klapne, budu chtít atakovat elitní dvacítku,“ svěřil se Švarc.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.