Juniorský tým Saintéloc získal první vítězství v 24H SÉRII na Hankook 12H SPA-FRANCORCHAMPS

Tým Buggyra racing ovládl třídu GT4

Juniorský tým Saintéloc si zajistil své první celkové vítězství v 24H SERIES by Hankook po dlouhém boji s šampionem série týmem Herberth Motorsport.

Druhý podnik letošní 24H SERIES by Hankook korunoval zcela nového, absolutního vítěze v divizi GT, po vítězství Haas RT v Mugellu. Vítězství také posouvá Saintéloc Junior Team do čela pořadí GT3 Teams v šampionátu.

Tým Saintéloc Junior Team Audi R8 LMS GT3 EVO II (#26, Erwan Bastard / Paul Evrard / Antoine Doquin) se dostal na první místo v poslední fázi závodu a po závěrečných 90 minut svou šanci již nepustil .
 
"Všichni jsme odvedli spoustu práce, abychom auto přivezli bez jakéhokoli poškození, takže jsme velmi šťastní a doufáme, že to tak bude pokračovat.“ Řekl Antoine Doquin v rozhovoru Dianě Binksové z radiolemans.com

Před rokem tým Buggyra ZM Racing ve Spa-Francorchamps debutoval ve vytrvalostním šampionátu 24h Series. Na slavný belgický okruh se nyní vrací mnohem zkušenější a ověnčený trofejemi v kategorii GT4.

Za volant Mercedesu-AMG GT4 usedlo během dvanáctihodinovky rozdělené na dva segmenty o délce šest hodin osvědčené trio Aliyyah Koloc, Adam Lacko a David Vršecký.

A třídu GT4 ovládl se svým Mercedesem-AMG  tým Buggyra Racing (#416, Aliyyah Koloc / David Vršecký / Adam Lacko)  a zajistil si po Abu Dhabi druhé vítězství ve třídě. Pro tým z Emiratů tento výsledek plus 2. místo ve třídě v Mugellu znamená, že Buggyra nyní vede hodnocení týmů GT4 v 24H SÉRII.  

Třetí kolo letošní 24H SERIES powered by Hankook zavede CREVENTIC na Autodromo Nazionale Monza na druhý Hankook 12H MONZA ve dnech 10.-11. června.

O měsíc později se ve dnech 7. až 8. července bude konat inaugurační Hankook 12H ESTORIL s nemistrovstvím 6H VILA REAL o týden později 14.–15. -16 července – první oficiální akcí CREVENTIC, která se kdy konala na městském okruhu.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting