Již šestý ročník brněnského MTB kritéria s bikerem Cinkem!

6. ročník Pell´s  MTB kriteria nabídne atraktivní  trať centrem města Brna a zajímavý doprovodný program

Na startu hlavního závodu budou 21. září ve 14.30 hodin v Brně stát nejúspěšnější bikeři  z České republiky v čele s výborným Ondřejem Cinkem.

Do závodu nastoupí  i jezdci, kteří brněnskou, velmi náročnou trať situovanou do středu města s řadou velmi náročných míst, znají z minulých ročníků.  Vedle Cinka se mohou příznivci cyklistiky těšit na výkony  Jana Škarnitzla, Pavla Boudného , Milana Spěšného,  Ondřeje Fojtíka, Jana Fojtíka, Jana Jobánka  a mnoha dalších.

Atraktivní a zábavná trať  zavede závodníky ze startu na Dominikánském náměstí do lesoparku pod Špilberkem. Těsně po startu projedou bikeři i nádvořím Nové radnice. Budou se muset připravit na nemalé množství technicky náročných sjezdů po schodech.  Čekají na ně i záludná stoupání.  Projedou Husovou ulicí a zamíří do zahrad pod Špilberkem. Pak je čeká sjezd k hotelu International a technická pasáž na schodech. Pak už zamíří ulicí Veselou do samého srdce Brna na náměstí Svobody. Z něj pak Zámečnickou ulicí do cíle na Dominikánském náměstí.

Pro návštěvníky akce je připraven i zajímavý doprovodný program – skákací hrad pro děti, účast Nadačního fondu Martina Foukala, nabídka sportovního, především cyklistického vybavení, stánky s občerstvením  a reportážní mediální podpora přímo z místa dění  díky mediálnímu partnerovi, rozhlasové stanici, KISS Hády!.

Centrum města bude patřit cyklistům od ranních  hodin.  Od půl deváté mají závodníci trať uvolněnou pro poslední trénink. O hodinu později pak odstartuje kvalifikace. Pořadatelé pamatovali i na závod dětí a nadějí. Ten startuje v 9:30 hodin. Ani závodníci, kteří se neprobojují do hlavního závodu / počet startujících  v jednom bloku je totiž omezen na 70 závodníků/ nebudou ošizeni. Je pro ně připraven závod útěchy.Hlavní závod startuje ve 14.30 hodin, vyhlášení výsledků a předání ocenění v 16.00 hodin – to vše se odehraje na Dominikánském náměstí...

Pro veřejnost je ulice Husova i vjezd do centra na Dominikánské náměstí  po ulici Veselá uzavřen dne 21.9.2014 od 8.00 do 16.30 hodin.

Další informace na  www.mtbkriterium.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.