Jaké kopačky obouvají nejlepší střelci fotbalové Ligy mistrů?

Zajímá vás, jaké kopačky obouvají nejlépe střílející hráči MS v Kataru v roce 2022? Máme pro vás ucelený seznam kopaček 5 nejlepších střelců loňského MS ve fotbale. Podívejte se, jaké kopačky byly na mezinárodní úrovni ty nejgólovější, obujte je i vy a probuďte v sobě instinkt střelce!

football-scene-night-match-with-close-up-soccer-shoe-hitting-bal

Kylian Mbappé: Kopačky Nike Zoom Mercurial Superfly 9 (8 gólů)

Kopačky Nike Zoom Mercurial Superfly 9 jsou vyrobeny tak, aby vám pomohly hrát stejně dobře jako nejlepší střelec MS 2022 Kylian Mbappé. Pomůžou vám ke skvělém tempu hry a vašemu cíli co nejčastěji ohrozit branku soupeře. Díky technologii Zoom Air v podrážce nabízejí kopačky vynikající odpružení a pohodlí při běhu.

Tato technologie absorbuje nárazy a zajišťuje energický odraz, což vám umožní rychlé pohyby a výbušnou sílu v soubojích. Kopačky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost, odolnost a lehkost. Tím se minimalizuje váha kopaček (200 až 250 g) a zvyšuje se pohyblivost hráče na hřišti.

Lionel Messi a Julián Álvarez: Kopačky adidas X (7 gólů a 4 góly)

Lionel Messi a Julián Álvarez dotáhli Argentinu k historicky třetímu titulu na v kopačkách řady adidas X. Ta se vyznačuje lehkou konstrukcí a moderním vzhledem. Kopačky adidas X jsou vyrobeny z lehkých materiálů, které maximalizují rychlost hráče a poskytují pohodlné nošení.  Podívejte se na všechny kopačky, které nosí Lionel Messi: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-messi

Klíčovou technologií kopaček je Speedskin. Jedná se o materiál, který je neuvěřitelně lehký a zároveň odolný. Díky němu vám řada adidas X umožní dosáhnout maximální rychlosti a obratnosti na hřišti, aniž byste museli obětovat pohodlí. Podrážka kopaček s technologií Speedframe, byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala optimální trakci na suché i mokré trávě. Vyzkoušejte také další kopačky adidas: https://www.r-gol.com/cs/kopacky-adidas

Olivier Giroud: Kopačky Puma Ultra Ultimate (4 góly)

Kopačky Puma Ultra Ultimate přicházejí s ultra lehkým tkaným svrškem ULTRAWEAVE, který je vybaven technologií PWRPRINT, zajišťující stabilitu a přesnost při střelbě. Svršek je vyrobený z minimálně 20 % recyklovaných materiálů, což představuje krok směrem k udržitelnější budoucnosti.

Inovativní podešev SPEEDPLATE s dvojitou hustotou je zcela nově navržena tak, aby hráči dosáhli maximálního zrychlení. Tato podešev se vyznačuje vynikající trakcí, na kterou se můžete spolehnout při rychlých změnách směru. V těchto kopačkách skóroval francouzský veterán Giroud na MS v Kataru celkem 4 góly.

Vybavte se na umělý povrch

Trénujete kromě trávy také na umělce? Vyzkoušejte nejlépe hodnocené turfy od Nike: https://www.r-gol.com/cs/nike-turfy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.