Jachtařský festival v Praze

Zveme Vás na první ročník Jachtařského festivalu, který se koná 29. dubna 2017 v Praze na Rašínově nábřeží a na palubě lodi Cargo Gallery! Festival je zaměřený výhradně na jachting ve sportovních klubech!

Co bude na programu?

Zní to možná neuvěřitelně, ale Prahou se prohánějí plachetnice už více než 120 let! Vůbec prvním českým jachtklubem byl Český Yacht Klub, který byl založen v roce 1893 a je velmi aktivní i dnes.

festival

Od roku 2014 YC CERE trénuje nejen děti a dospělé jachtaře, ale i handicapované zájemce o jachting. Na Jachtařském festivalu si budete moci vyzkoušet plachetnici třídy 2.4mR pro vozíčkáře i vy. Je to snadné!

Na trenažeru, který přiveze Orthodocks Yacht Club si můžete vyzkoušet základní jachtařské dovednosti dokonce bez toho, aniž byste šli na vodu!

festival

Aktivity týmu HEBE IV mají opravdu široký záběr. Závodí na jedné z nejrychlejších lodí v ČR nejen u nás, ale třeba i na italském jezeře Lago di Garda. Chtěli byste se připojit? Přijďte se seznámit na Jachtařský festival! Zahájen bude v 10 hodin. Až do 16 hodin budou probíhat projížďky na plachetnicích pro veřejnost a také závody Jachtařské ligy – prestižní klubové soutěže na plachetnicích Melges 24. Nebudou chybět prezentace jachtařských klubů ani nejrůznější soutěže pro veřejnost týmu HEBE IV a Vodní záchranné služby. Vyhlášení všech jachtařských soutěží proběhne v 17 hodin. Od 20 hodin bude na programu koncert pro účastníky a návštěvníky festivalu, na kterém vystoupí DJ James Wing, DJ Fredd Flock, houslista Martin Manouche a Lucie Bierhausová a hula hoop.

Více na www.jachtarskyfestival.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.