Horag Hotz Racing s Ligierem oficiálně

Vážení přátelé motorsportu, týmu Horag Hotz Racing a majitelé závodních aut Ligier, přinášíme novinku letošního roku. Po dvanácti letech úspěšné spolupráce se společností Ligier jsme hrdí na to, že jsme od roku 2021 oficiálním partnerem společnosti Ligier Automotive. Také nás těší, že jsme v naší stáji nedávno měli nového koně od francouzského výrobce závodních automobilů, Ligier JS P4.

Ligier JS P4 - v dobách hyperaut je závodní auto s moderním uspořádáním, založené na podvozku LMP3, s hmotností 920 kg, stabilním motorem Ford V6 s výkonem 330k jako nákladově efektivním pohonem a bezpečnostní koncepcí současného závodního vozu do Le Mans. Kromě toho má šestistupňová převodovka s řazením pod volantem s odstředivou spojkou, tlumič Öhlins, zpětný displej a zadní kameru. Exkluzivní vozidlo má samozřejmě profesionální sběr dat, což je také vhodné pro koučování řidičů.

Nyní nabízíme takový sportovní prototyp k pronájmu, včetně podpory pro začátečníky, na trati, pro závody v soutěži Sports Car Challenge nebo v Ligier European Series.
Chceme především podporovat majitele a týmy, kteří pracují se závodními vozy Ligier, slovy a činy. Rádi zajistíme kompetentní tým pro používání vašeho závodního stroje.

Pro rok 2021 chceme také vytvořit příležitosti otestovat Ligier JS P4 během několika kol na závodní dráze. To vše za příznivých podmínek a s profesionální podporou našeho týmu Horag Hotz Racing.

Plánujeme zákaznickou podporu na následujících akcích:

4./5. května, Track Day Monza
18./19. května, Track Day Hockenheim
16./17. června, Track Day Brno
3./4. července, Track Day Lausitzring
24./25. srpna, Track Day Red Bull Ring
3./4. listopadu, Horag Test Days Grobnik / Rijeka


Foto DDPI

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.