Historicky první Mistrovství ČR v parkouru

Mistrovství ČR bude součástí největšího sportovního veletrhu Life! v Brně. Probíhat bude od pátku 8. 11. do neděle 10. 11. 2019. Mistrovství ČR je otevřený závod pro všechny parkouristy a parkouristky v ČR a zahraničí. Závodí se v kategorii děti, mladší a starší žáci, junioři, senioři. Pro účast je nutné mít platnou registraci u ČGF.

Základní informace:

Termín závodu: 8. - 10. 11. 2019
Adresa: Veletrhy Brno, a. s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika
Hlavní kontakt na pořadatele: Martin Honzek, 731 515 842, honzek@gymfed.cz

Systém závodu:

Speed-run - 2 kvalifikační kola --> lepší čas rozhoduje o postupu do finále --> *do finále postupuje 8 nejlepších z kvalifikace --> Finále - běží se 1 běh --> o vítězi rozhoduje nejlepší čas zaběhnutý ve finále.

*pokud není v kategorii více než 8 závodníků, běží se automaticky 2 kolové finále a o vítězi rozhoduje nejlepší čas.

Freestyle - kvalifikace 1 kolo případně oprava --> *do finále postupuje 8 nejlepších z kvalifikace --> Finále 1 run --> o vítězi rozhoduje nejvyšší skóre ve finále .

více v pravidlech: http://www.gymfed.cz/894-pravidla-parkour-pa.html

Seniorská reprezentace:

Součástí mistrovství je i výběr do české reprezentace Czech parkour team, která bude následně reprezentovat ČR na světovém poháru FIG World Cup a mezinárodních soutěžích. Jako výsledek pro reprezentaci se počítá nejlepší umístění na jednom ze dvou závodech Národního poháru v Parkouru a umístění na MČR v parkouru.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting