OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hankook 24H CIRCUIT PAUL RICARD již tento týden!

Zatímco ostatní seriály motoristických závodů sotva začaly, 24H SERIES by Hankook se již blíží do poloviny sezóny 2017. Po zahajovacím závodu sezóny v Dubaji a následujících kolech v Mugellu a na Red Bull Ringu, přichází krásný okruh Paul Ricard v Le Castellet na jihu Francie, který bude ve dnech 5. až 7. května hostit čtvrtý podnik  Hankook 24H CIRCUIT PAUL RICARD. K závodu je přihlášeno 30 týmů s vozy specifikace GT, touring cars a 24H speciály. Na gridu závodu bude zastoupeno nejméně 26 různých národností.

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

V loňském roce zvítězilo Porsche německého týmu Herberth Motorsport s piloty Alfred Renauer, Robert Renauer, Daniel Allemann a Ralf Bohn. Ve stejném složení nastoupí tento tým i na start letošního závodu.  Britský tým RAM Racing, který se v loňském roce umístil na druhém místě, bude opět na startu se svým Mercedes-AMG GT3, ale nyní pod hlavičkou ROFGO Racing týmu.

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

Live timing and live streaming v HD kvalitě s komentářem Radiolemans.com bude v průběhu závodu k dispozici na internetových stránkách série. Vysílání bude také dostupné na Youtube kanálu série. Pravidelné aktualizace bude zveřejněna na Twitter (@24HSeries), Facebook (24 H Series) a Instagram (24 H Series). Další informace lze nalézt na www.24hseries.com.

TZ: Creventic BV 
Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.