Hankook 24H CIRCUIT PAUL RICARD již tento týden!

Zatímco ostatní seriály motoristických závodů sotva začaly, 24H SERIES by Hankook se již blíží do poloviny sezóny 2017. Po zahajovacím závodu sezóny v Dubaji a následujících kolech v Mugellu a na Red Bull Ringu, přichází krásný okruh Paul Ricard v Le Castellet na jihu Francie, který bude ve dnech 5. až 7. května hostit čtvrtý podnik  Hankook 24H CIRCUIT PAUL RICARD. K závodu je přihlášeno 30 týmů s vozy specifikace GT, touring cars a 24H speciály. Na gridu závodu bude zastoupeno nejméně 26 různých národností.

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

V loňském roce zvítězilo Porsche německého týmu Herberth Motorsport s piloty Alfred Renauer, Robert Renauer, Daniel Allemann a Ralf Bohn. Ve stejném složení nastoupí tento tým i na start letošního závodu.  Britský tým RAM Racing, který se v loňském roce umístil na druhém místě, bude opět na startu se svým Mercedes-AMG GT3, ale nyní pod hlavičkou ROFGO Racing týmu.

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

Live timing and live streaming v HD kvalitě s komentářem Radiolemans.com bude v průběhu závodu k dispozici na internetových stránkách série. Vysílání bude také dostupné na Youtube kanálu série. Pravidelné aktualizace bude zveřejněna na Twitter (@24HSeries), Facebook (24 H Series) a Instagram (24 H Series). Další informace lze nalézt na www.24hseries.com.

TZ: Creventic BV 
Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.