Halové mistrovství v americkém fotbalu

Halové mistrovství 2012 v americkém fotbalu se uskuteční již tuto sobotu ve Sportovní hale Club Hotelu Průhonice. Hlavní část programu je naplánována od 16:20 (počínaje posledními zápasy ve skupinách), hlediště je však k dispozici samozřejmě od samotného začátku turnaje.
Diváci jsou zváni na skvělou show a zábavu, ale  v bezprostřední blízkosti haly jsou omezené možnosti parkování.  Vstupné nebude vybíráno nebo bude dobrovolné.

Systém skupin a zápasy ve skupinách
Ve skupině A týmy odehrají 4 zápasy, tzn. se 4 soupeři se střetnou, pátého soupeře vynechají. Ve skupině B týmy odehrají také 4 zápasy, v tomto případě se utkají se všemi soupeři ve skupině.
O pořadí týmů rozhodují obvyklé tiebreakery, pokud některý ze zápasů skončí remízou a bude reálné, že by se tyto dva týmy mohly dělit o druhé místo, tak spolu odehrají prodloužení. V ostatních případech platí remíza.
Ve skupinách se nebude hrát na dva poločasy, pouze v polovině zápasu si týmy vymění strany. Zápas budou vždy začínat hosté nebo vždy domácí podle výsledku losu před prvním zápasem. Vždy se bude začínat na straně u tribuny. Zápasy ve skupinách jsou naplánované na 20 minut.

Playoffs
Do semifinále (hraného na 2x12 minut) postoupí první dva týmy z obou skupin. O pořadí SF zápasů rozhodne los (pokud by do semifinále postoupil tým hrající poslední skupinový zápas, tak bude hrát automaticky druhé semifinále). Po druhém semifinále bude vyhlášen Hráč roku 2012 (nominační proces právě započal). Vítězové ze semifinále se střetnou ve finále na 2x15 minut.