Free Litovel Bobr Cup bude letos opět rekordní! V pondělí odpoledne už bylo zaregistrováno neuvěřitelných 275 týmů a organizátoři doufají, že v sobotu padne v Litovli hranice tří set tříčlenných týmů a největší optimisté věří i v překonání tisícovky závodníků na startu. Po středečním odpoledni bude možná registrace už pouze na místě a to jako obvykle v pátek večer nebo až sobotu ráno přímo v protoru startu a cíle, tedy na litovelském koupališti.

Bobr

Price money pro nejlepší
Jednou ze zásadních změn letošního ročníku je vypsání finančních odměn pro nejlepší týmy. Odměňovat se poprvé v osmnáctileté historii budou nejrychlejší tři ženské i mužské týmy v celkovém pořadí. Free Litovel Bobr Cup, ale zůstává stále stejným závodem, který si trochu utahuje z těch nesmírně vážných podniků typu Dolomitenmann a tak se nikdo nemusí bát, že by se soutěž podbízela profesionálům. Jako obvykle bude vyhlášen nejlepší kostým v kategorii Crazy a hlavní ceny včetně kola Trek budou rozdány v tombole na závěr sobotního vyhlášení výsledků. Z Litovle tedy opět může odjet na novém kole klidně i ten nejpomalejší běžec, cyklista nebo vodák. Podmínkou převzetí ceny je jediná věc, dojet do cíle, protože Free Litovel Bobr Cup je závod, který se nevzdává!

Vyhlášení běžců, cyklistů a vodáků
Ačkoliv Free Litovel Bobr Cup každým rokem přitahuje širší sportovní veřejnost, chce pořadatel motivovat i profesionály, kteří bojují o nejcennější vavříny. Organizátoři vyslyšeli dlouholeté přání účastníků Bobra a letos vyhlásí také nejlepší muže a ženy v jednotlivých disciplínách. O hodnotné ceny a stupně vítězů budou moci bojovat úplně všichni a pro vystoupání na stupně vítězů není bezpodmínečnou podmínkou mít excelentní tým. 

Párty
K Bobru neodmyslitelně patří kromě sportu i zábava. Také letos vodáci z Litovle objednali na sobotu ideální počasí, a tak si všichni účastníci (nejenom závodníci, ale i diváci, doprovod a všichni další hosté) budou moci užít doprovodného programu během dne a pořádně zapařit na večerní afterpárty na litovelském koupališti. K poslechu zahraje skupina Livin a celým dnem provede osvědčená dvojice moderátorů České televize Jiří Rejman a Jiří Höelzel.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.