FMX Gladiator Games poprvé pozvou diváky do zákulisí

Fanoušci silných strojů a adrenalinu se letos 19. listopadu sejdou v O2 aréně již pošestnácté. Poprvé však budou mít možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Kultovní FMX událost se letošním ročníkem vrátí ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát a Martin Koreň povedou své týmy do bojů o nejefektnější a zároveň nejnebezpečnější triky. „Už teď se s bratrem špičkujeme. Nepodceňuju přípravu a možná z arsenálu vytasím nějakou tajnou zbraň. Všechny týmy budou určitě chtít vyhrát, těším se na tu zdravou rivalitu a na gladiátorskou atmosféru,” říká Libor Podmol. Výkony jednotlivých jezdců pak ocení porota a diváci, kteří budou mít šanci zasahovat do děje podstatněji, než byli doposud zvyklí.

FMX

Kdo navštívil některý z předchozích ročníků FMX Gladiator Games, určitě si živě vzpomene na elektrizující atmosféru v O2 aréně, kdy jezdci na nejrůznějších strojích za doprovodu hudby a světelné show létají do výšky a předvádějí triky, při kterých se tají dech. Show FMX Gladiator Games byla první „nehokejovou“ akcí, která dokázala několikrát po sobě vyprodat O2 arénu. Předchozí ročníky už představily mnohé zajímavosti a extrémní výkony, při kterých jezdci otestovali hranice svých možností. Létající sněžné skútry, salta na motocyklech Harley-Davidson, jezdecké „vláčky“ nebo paralelní skoky několika strojů najednou. „Letos jsme se odvážili totálně změnit set up dopadů. Maximálně využijeme celé plochy a prvně v historii postavíme v aréně 4 dopady. Scéna bude postavena do kříže, takže jezdci budou lítat přes sebe. Všichni diváci v hale tak budou mít možnost vidět celý skok z boku. Show bude navíc předcházet možnost navštívit zákulisí, potkat jezdce a vyhrát spoustu zajímavých cen,“ popisuje letošní novinky Marek Rejman, zakladatel a organizátor FMX Gladiator Games.

FMX

Každý rok se gladiátorům podaří překonat zákony gravitace a prostřednictvím dechberoucích výkonů neohrožených jezdců zajistit tisícům diváků neopakovatelný zážitek. Ani letos v listopadu tomu nebude jinak. Pro diváky je připraveno překvapení. Už 5 hodin před akcí budou mít možnost dostat se na pódium, prohlédnout a prolézt si všechny rampy a skokanské úseky, potkat a vyfotit se s oblíbenými jezdci nebo získat autogram. Celá stage i backstage a také jezdci budou před začátkem akce jen jejich.

jezdci FMX

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.