Carbonia Cup F-Drive Energy Day přilákal fotografy

První závod letošní motoristické sezóny na okruhu mosteckého autodromu, Carbonia Cup F-Drive Energy Day přilákal celou řadu fotografů. Karanténní omezení se dotkla celého života a na opožděný začátek okruhové sezóny se těšili nejen závodníci, ale i fotografové. Nelze se proto divit, že se ve čtvrtek na mosteckém autodromu sešli zástupci většiny motoristických internetových redakcí.
Přestože Carbonia Cup je především mezinárodním amatérským závodním seriálem, objevují se na jejich akcích i renomované profesionální týmy. Ve čtvrtek jsme tak mohli na okruhu vidět auta týmů Buggyra, Mičánek Motorsport by Buggyra, RTR Project, Šenkýř Motorsport a další. Zahraniční konkurencí tentokrát byly především týmy ze sousedního Německa.

Proměnlivé počasí nabídlo mokré tréninky, kvalifikace zčásti na vodě, zčásti suchu a při odpoledních závodech vysvitli i sluníčko. Během kvalifikace silných a rychlých vozů třídy A+ si týmy mechaniků mohly vyzkoušet i rychlé přezouvání pneumatik.

Závody byly tentokrát bez diváků, ale fotografové motoristických redakcí zaznamenali snad každou situaci. Tak si alespoň užijte fotoalba jednotlivých autorů.

Pavel Pekárek 

je rovněž autorem fotek pod článkem

Vláďa Rožánek

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.