Dostihy v Lysé nad Labem ve fotografiích Lenky Sklenákové

Deštivo a nevlídno přivítalo diváky ve středu 28.9. 2022 na závodišti v Lysé nad Labem. Naštěstí se před 14. hodinou při startu prvního dostihu počasí umoudřilo a místy jsme se dočkali i sluníčka.

LS_Lysa.jpg

Dostihem s nejvyšším statusem byla míle 3. kategorie pro 2leté nezvítězivší koně s názvem  Memoriál Chrise Richnera. Jistě o 1 a 1/4 délky v něm zvítězil hnědák BOY SCOUT (ž.J.Andrésová), před DELICE REGLISSE (ž.M.Havelková). Třetí skončil RABBIT ROCK (ž.J.Chaloupka), čtvrtý MACALLAN (ž.J.Verner) a pátý SAN CHAGALL (ž.M.Laube).

V průběhu Steeplechase společnosti Conseq (IV.kat.,4200m.) se spustila průtrž mračen. Favoritem byl ANGKOR WAT v jehož sedle nahradila nepřítomného P.Foreta am. T Podráská. Ten se hned po startu ujal vedení a místy si vypracoval obrovský náskok. Při výběhu do posledního kola však za lesem, mimo zraky kamer  i diváků, svou jezdkyni ztratil a z vítězství se po boji s MEADOW LIFEm (ž.R.Benš) radovala SWAN PRINCESS (A.Čmiel). Třetí skončil DOVALWEENO (ž.M.Liška), čtvrtý CAPE WITCHER (L.Neprašová) a pátá SHEBY LOVE (ž.M.Novák).

Celkem se při závěrečném dni lysolabské sezóny odběhlo 8 dostihů a 4 dostihy poníků. Před několika týdny proběhla dostihovou veřejností zpráva, že je celé závodiště na prodej. Problémy jsou snad zažehnány a budeme se těšit na příští rok se stejným - výborným - pořadatelským týmem.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.