Dorazí i hvězdy? Na startovní listině pro ETU Premium Evropský pohár v triatlonu září medailisté

Kdo přijede do Karlových Varů o tomto víkendu na prémiový Evropský pohár? To potvrdí organizační tým CIS CITY TRIATHLON Vladimíra Malého po páteční předzávodní poradě, která je povinná pro všechny elitní muže a ženy. Malý říká: " Máme tam špičkové obsazení české reprezentace - č. 5 Jan Čelůstka, č. 6 Přemysl Švarc a tak dále. Každoročně se nám vracejí Stefan Zachaeus nebo Yegor Martyněnko, opravdoví triatlonoví matadoři.

logo závodu

S napětím sledujeme především jedno jméno: Jonathan Brownlee. Mladší z bratří Brownleeů před týdnem vybojoval na Olympijských hrách v Rio de Janeiro stříbrnou medaili. Na startovní listině má číslo 1. Je to podobně jako jeho bratr Alistair triatlonista světové extratřídy a pro nás vizitka kvalitního závodu v Karlových Varech."


Seznamte se:
Jonathan Brownlee is a professional English triathlete. He was the 2012 Triathlon World Champion, and the silver medalist in 2011 and 2013. Brownlee is the two time World Sprint Triathlon Champion and is the former Under 23 Triathlon World Champion (2010). Brownlee won the bronze medal in the Olympic triathlon at the London 2012 Olympic Games. His brother, Alistair Brownlee, is also a triathlon champion, having won the gold medal at the 2012 Olympics. www.wikipedia.com


Malý dodává: "Od závodníka typu Brownlee můžeme čekat i pokoření rekordu náročné trati v lázeňské metropoli, přestože teploty mají být vysoké. Prostě do pátku 18 hodin to bude taková triatlonová detektivka."

ETU Premium Evropský pohár odstartují v 10 hodin ženy a v 15 hodin se můžeme těšit na triatlonovou lahůdku v podání mužské kategorie.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting