Do nové sezóny vstupuje seriál HAIGO s novým promotérem

ADAC HAIGO vyráží směle do dalšího roku 

Celých devatenáct let táhl promotérskou káru seriálu HAIGO Stromhard Kraft a příští rok ADAC HAIGO slibuje opět závody především východoevropských značek aut a formulí.

Především východoněmecké stroje éry DDR byly k vidění při závodech Historische Automobilrennsport InteressenGemeinschaft Ostdeutschland (HAIGO) pořádané ADAC Saschsen.

Od nové sezóny převezme ADAC Sachsen kompletní vedení organizace série a investuje do další existence tohoto historií vonícího šampionátu. Základem je udržet sérii, přičemž se nebude investovat jen do budování lepších podmínek pro jezdce, ale také se ADAC Sachsen více zaměří na budování vnější image.

Revizí projdou i předpisy série a pohár bude založen jako národní série. Kompletní kalendář bude uveřejněn v lednu, ale můžete se již teď těšit na vzrušující souboje cestovních a formulových vozů bývalého poháru přátelství na autodromech v Mostě, Brně nebo polské Poznani.

Peter Weidinger se vyjádřil k budoucnosti pozitivně a věří, že úzká výměna názorů mezi jezdci a vedením série přinese pozitivní světlo a bude se seriál dále rozvíjet. Jako sportovní ředitel ADAC Sachsen v to pevně věří.

Vláďa Rožánek

ADAC Sachsen e.V.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.