Český pohár Xterra pokračuje v Hořicích. Vyražte do krásné přírody Podkrkonoší

V sobotu 8. června se v Hořicích v Podkrkonoší koná druhý závod Českého poháru Xterra. Pořadatelé hlásí, že mají vše připraveno, povodně trápící Českou republiku prý závod nijak neovlivní a příznivá je i předpověď počasí.

V Hořicích se pojede na tratích 1 kilometr plavání, 28 kilometrů na horském kole a 8 kilometrů běhu. Plaveckou část triatleti absolvují v přírodním koupališti Dachová u Hořic, v cyklistické části na ně čeká technický okruh v okolí lomu Josef a jemu přilehlých lesích. Závěrečný běh je pak veden kolem koupaliště.

„Chtěl bych pozvat všechny příznivce triatlonu a hlavně Xterry do rekreační oblasti Dachová u Hořic v Podkrkonoší. Podle aktuálních zpráv se problémy se záplavami této oblasti netýkají, tratě jsou sice v tuto chvíli podmáčené, ale předpověď počasí slibuje ubývání srážek, oteplení a možná i trochu sluníčka,“ řekl ředitel závodu Petr Šubr.

Hlavní závod startuje ve 14 hodin a jeho centrum bude na tamním malebném přírodním koupališti. Nechybí samozřejmě závod dětí, který startuje v 10 hodin. Dorostenci a hobíci v Xterra EASY se do boje s kilometry pustí v 11:30 hodin.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.