V Českých Budějovicích odstartuje Český pohár v aquatlonu. Milovníci plavání a běhu, těšte se

V neděli 10. března startuje Český pohár v Aquatlonu. Seriál, který pořádá Česká triatlonová asociace. Prvním závodem v kombinaci plavání a běhu se uskuteční v Českých Budějovicích.

aquatlon - ilustračníV Českých Budějovicích se bude závodit na tratích 400 metrů plavání a 5 kilometrů běhu. Plavecká část proběhne v krytém padesátimetrovém bazénu a startovat se bude v 10:35 hodin. Běžecká část je v plánu odpoledne od 14 hodin a pět kilometrů absolvují sportovci v parku.

„O závody je slušný zájem, už teď máme ve startovní listině skoro 150 jmen. V Budějovicích je to pokaždé velmi kvalitní, se silným startovním polem. A já pevně věřím, že opět uvidíme nádherné souboje v bazénu a poté i při běhu. Navíc vše nasvědčuje tomu, že bude skvělé počasí a běžeckou část nebude na rozdíl od loňského roku komplikovat led,“ shrnul všechna pozitiva ředitel závodu Martin Dvořák ze společnosti SportGroup.cz.

Budějovice jsou první zastávkou Českého poháru v aquatlonu. Další závody pak bude hostit Zlín, Praha, Liberec, Jablonec a Rychnov nad Kněžnou.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.