Buggyra nezahálí, po Dakaru se ukázala na Saudi Baja

Po úspěšném Dakaru se Aliyyah Koloc za volantem Red-Lined Revo T1+ představila v prvním závodě Světového a Blízkovýchodního poháru FIA Saudi Baja. V třídenní bitvě vybojovala pátou pozici ve třídě a celkově se umístila na 7. místě.

Aliyyah a její zkušený navigátor Sébastien Delaunay se museli v poušti An-Nafud vypořádat se 42 špičkovými soupeři, rychlým a kamenitým terénem, kaňony i pouštními dunami. Vedle rychlosti Aliyyah předvedla v průběhu Saudi Baja také velmi vyrovnané výkony. V jednu chvíli dokonce v celkovém pořadí vedla a dostala se tak před mnohem zkušenější soupeře.

Sébastien Delaunay si svoji pilotku pochvaloval. „Aliyyah odvedla skvělou práci. Navzdory několika drobným problémům jela velmi stabilně. Byla to soutěž, kde bylo od všeho trochu, takže na svůj pokrok může být rozhodně pyšná."

Další velká prověrka čeká Aliyyah a celý tým od 25. února do 2. března, kdy se postaví na start světoznámé soutěže Abu Dhabi Desert Challenge. Druhý díl světového šampionátu W2RC opět přiláká špičkové jezdce z celého světa.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.