BUGGYRA NA SLOVAKIA RING PŘIVÁŽÍ DALŠÍ VYLEPŠENÍ

Tahače se po dvou sezonách vracejí Slovakia Ring. To je dobrá zpráva především pro fanoušky z Moravy a Slezska, kteří to mají do Orechové Potôně blíž než do Mostu a mohou tak přijet fandit pilotům týmu Buggyra ZM Racing. Celý závodní program bude opět vysílán s českým komentářem živě na platformách Tn.cz a Novaplus.cz a Voyo.

Seriál nasadil rychlé tempo závodů, během pouhého měsíce se jedou hned tři podniky, slovenský je prostředním z nich. Kluzký asfalt na okruhu otevřeném teprve před dvanácti lety by po zkušenostech s podobně laděným Hungaroringem mohl jezdcům Buggyry sedět.

Buggyra_truck3.jpg

„Máme za sebou testování v Nogaru, kde jsme vyzkoušeli další vylepšení brzd a také zadní nápravy. Změny se nám osvědčily. Na Slovakia Ringu se dva roky nejelo, tak se nechme překvapit, co letos přinese“ míní šampion z roku 2017 Adam Lacko.

„Těším se na naše fanoušky. Doufám, že jich dorazí hodně a že jim ukážeme dobré výsledky. Moc by mě potěšilo, kdyby to dopadlo stejně, ne-li lépe než na Hungaroringu,“ dodal 37letý zkušený pilot.

Jeho o 16 let mladší týmový kolega Téo Calvet si v Maďarsku po sérii kolizí s příliš dravými soupeři vybral kopec smůly. Jeho hlavním cílem je proto vrátit se do čela Goodyear Cupu. Zde bojuje s Britem Shane Breretonem, od něhož ho dělí pouhé tři body.

Hned po závodě na Hungaroringu si jel úřadující šampion Francie spravit chuť na závod domácího mistrovství v Nogaru. A tam potvrdil, že je skutečným králem země galského kohouta. Ze čtyř jízd dvě vyhrál a v jedné byl druhý.

„Odvezl jsem si domů pohár pro vítěze Grand Prix Nogara. To je pro mě před pokračováním mistrovství Evropy velká vzpruha. Na Slovakia Ringu jsem ještě nezávodil, ale věřím, že se s tratí rychle sžiju. Rád bych se odvděčil fanouškům Buggyry tím, že budu v Goodyear Cupu vítězit,“ uvedl Téo Calvet.

Live stream s českým komentářem na Novaplus.cz: https://novaplus.nova.cz/porad/euro-truck-nascar

buggyra_truck4.jpg

Program závodů na Slovakia Ringu:

Sobota 2. 7.

14:30 První závod

16:45 Druhý závod

Neděle 3. 7.

12:50 Třetí závod

14:55 Čtvrtý závod

Zdroj: buggyra.com

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.