OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Největší přehlídka bojových umění v ČR

Budoshow 2017 – Brno

Už jste někdy viděli Tomáše Matonohu v bílém kimonu na sportovní žíněnce přerážet desky a cvičit bojové scénky? Tuto jedinečnou příležitost budete mít v neděli  12.11.2017 v brněnské hale na Vodové ulici, kde se bude konat 20. ročník největší české přehlídky bojových umění Budoshow 2017. V rámci nabitého programu se představí celkem 16 stylů bojových umění  z celého světa. Doprovodný program obstará samurajská show skupiny Gorin, bubenickou show rozjede skupina Neopercussio.

Den před Budoshow se koná autogramiáda VIP hvězd a mistrů světa. V nákupním a zábavném centru Olympia Brno, se uskuteční autogramiáda mistrů Tomáše Hrona, Jiřího Procházky, Libora Macháně a letošního moderátora Tomáše Matonohy  a take dalších fighterů. Pořadatelé připravili exhibiční vystoupení brněnských oddílů a klubů. Přímo na místě, budou také soutěže pro návštěvníky na 20. ročník Budoshow. Soutěžit se bude o hodnotné ceny např. Lístky na budoshow, vouchery do kurzů sebeobrany, do posilovny Big one fitness, Dále soutěž o zapůjčení vozu Renault na víkend a hlavní cenou bude losování o zlatý prsten v hodnotě 14 500,- Kč.

Pokud tedy chcete vidět na vlastní oči mistry světa Tomáše Hrona, Libora Macháně a moderátora Tomáše Matonohu, dostavte se společně v sobotu 11.11.2017 od 14.00 do 16.00 hodin do Centra Olympia, U dálnice 777, 664 42 Modřice.

Hlavní program Budoshow začíná v neděli  12.11.2017 v 15:00 hodin v městské sportovní hale, Vodova 336/108, 612 00 Brno - Královo Pole. Vstup je již od 14.00 hodin a předpokládaný konec akce je 18.00 hodin.

Předprodej vstupenek na balkony je zajištěný v kamenném obchodě firmy Posaďtese.cz na Kounicove 64  nebo v Copy servisu na Solniční 12 v Brně. Letos poprvé lze objednat vstupenky místenkově na celé spodní patro přes portál společnosti Ticketart. Tak už nebudete muset stát velké fronty a prodírat se davy diváků a hnát se za nejlepším místem v hale, ale stačí si jen pohodlně vybrat své místo přes internet.

Je připravený skvělý program těch nejlepších škol a stylů bojových umění a mistrů z Brazílie, Slovenska a České republiky.

Letošní ročník bude moderovat Tomáš Matonoha a představí se mimo jiné takové styly jako je Free style, Samurajská show Gorin, Shotokan Karate, Judo, Brazilské Jiu Jitsu, Jiu jitsu, Taekwon-do ITF, Capoeira a další. Čeká nás take skvělá ukázka policie ČR.

Přes vše výše konstatované je bezesporu hlavní VIP hvězdou večera, stejně jako tomu bylo i loni, NADAČNÍ FOND DĚTSKÉ ONKOLOGIE KRTEK, Dětské fakultntí nemocnice Brno, Černá pole. Je velkou ctí organizátorů této akce, že opět mohou s tímto fondem a jeho činností pro těžce nemocné děti spojit tento krásný, společensko - sportovní večer.

Při minulých ročnících, za účasti Cynthie Rothrock a Dona dragona Wilsona se vydražili jejich meč a boxerské rukavice se kterými vystupovali na Budoshow a  provedla se úspěšná sbírka pro tento fond, a dále proběhlo úspěšné zaslání dárcovských sms, ke kterým v průběhu večera vyzvali moderátoři předcházejících ročníků Jiří Mádl a Lukáš Pavlásek. Věříme, že i tento rok proběhne stejně a všichni diváci použijí opět svůj mobilní telefon k zaslání alespoň jedné dárcovské sms ve prospěch dětí, které se tohoto krásného večera nemohou účastnit s námi.

Věříme, že tento projekt, stejně jako v letech předcházejících zaujme a pobaví diváky nejen z Brna a okolí, a přivede do řad nadšenců těchto vyjímečných sportů další nadšence, které bude jejich oblíbený sport, či bojové umění provázet nejen po sportovní stránce celý, či alespoň většinu jejich aktivního života.

plakát

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.