Český pohár v dlouhém triatlonu pokračuje závodem Slovakman 226. Bude to malý Klagenfurt, hlásí pořadatelé

V sobotu 3. srpna se v Piešťanech na Slovensku koná triatlonový závod s názvem Slovakman 226. Na tratích ironmana změří síly česká i slovenská špička dlouhého triatlonu. Nechybí ale ani závodníci z Rakouska, Maďarska, Itálie, Nizozemí, Chorvatska, Francie a USA.

Oblíbený závod je čtvrtým pokračováním seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a na Slovensku se koná díky spolupráci České triatlonové asociace (ČTA) a Slovenské triatlonové únie (STÚ).

ilustrační

Na tratích 3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu se představí i nejlepší český ironman Petr Vabroušek, kterého bude chtít při neúčasti Slováka Karola Džalaje zcela jistě pořádně prohnat Jozef Vrábel.

Startovní listina čítá přes 200 jmen, ale loňský rekord v počtu startujících překonán nebude. To ale vůbec nevadí, neboť podle pořadatelů je zajištěn pestřejší program a závod bude „malým Klagenfurtem“.

„Vloni měl závod statut mistrovství České republiky, Slovenské republiky a vítěz byl i česko-slovenským šampionem. Letos těch startujících bude o něco méně, ale kvalita bude minimálně na stejné úrovni jako vloni. Řekl bych, že to bude takový menší Klagenfurt. Přichystali jsme větší obrazovku, větší pódium a celkově to v cíli bude větší šou. Vše je zajištěno a připraveno a těšíme se nejen na triatlety, ale i na diváky a fanoušky. Bude to sportovní den plný kvalitní zábavy. Takže na viděnou v Piešťanech,“ láká hlavní pořadatel Vladimír Baron.

Slovakman 226 startuje v Piešťanech v 7 hodin ráno.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.