Birell Grand Prix Praha přinese osvěžující zážitek

Než se běžec nadechne, bude jeho fotka na facebooku!

Večerní běh Prahou Grand Prix Praha má v letošním roce nového hlavního partnera. Je jím nealko pivo Birell, ideální nápoj pro lidi vyznávající aktivní životní styl. Nový hlavní partner chystá pro účastníky závodu hned několik zážitků. Pro běžce připravil unikátní foto aplikaci. Profesionální fotografové pořídí v průběhu závodu fotku závodníka, která se okamžitě zobrazí na jeho osobním facebookovém profilu. Zařídí to speciální kód, který bude mít každé startovní číslo. V prodeji bude i limitovaná edice pamětních sklenic Birell s podpisem Patricka Makau. Výtěžek poputuje na podporu běžeckých nadějí zařazených do skupiny Czech Marathon Hopes.

 Maraton

„Těší mě, že je Birell hlavním partnerem této významné akce, která má obrovský ohlas nejen v ČR, ale také v zahraničí. Je nám ctí, že budeme moci osvěžit našim nealko pivem těla účastníků závodů a našimi projekty i jejich mysl,“ řekl marketingový manažer značky Birell Luděk Baumruk.

Všichni běžci budou moci využít speciální online foto aplikaci. Profesionální fotografové budou pořizovat fotky všech závodníků. Speciální kód na každém startovním čísle pak umožní to, že fotka konkrétního běžce se okamžitě zobrazí na jeho facebookovém profilu. Odkaz na ni pak dorazí společně s dosaženým časem i formou sms a také e-mailem.

„Věřím, že běžci tuto moderní službu, která bude zdarma, ocení. Využívá nejmodernější technologie a řekl bych, že přesně odpovídá potřebám dnešních lidí. Dokáže bleskově propojit realitu s online světem,“ řekl Luděk Baumruk a dodal, že je potřeba, aby běžec zaregistroval své startovní číslo na www.birell.cz/grandprix a provedl synchronizaci se svým profilem na Facebooku.

V prodeji bude limitovaná edice pamětních sklenic Birell s podpisem Patricka Makau. Jedna stojí 99 Kč a výtěžek je určen na podporu českých běžeckých nadějí ve skupině Czech Marathon Hopes. Sklenice bude k dostání v prostoru startu a cíle a také v Running Mall (roh ulic Františka Křížka a Milady Horákové). 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.