NA UNIKÁTNÍM PLOVOUCÍM PLAVIDLE NA NÁPLAVCE SE UTKAJÍ PROFÍCI S AMATÉRY V BEACH VOLEJBALU

V závěru léta a zároveň jako přivítání dětí ve školách, se v pondělí 6. 9. 2021 koná druhý ročník akce na počest Miroslava Nekoly, který byl letos vyznamenán Českým volejbalovým svazem za celoživotní přínos pro volejbal. Drda cup je tak vzdaný hold volejbalové legendě a letos to společně oslavíme také významné jubileum českého volejbalu. Ten slaví 100 let v Česku. 

Miroslav Nekola je trenérské legenda, která se věnuje ryzím amatérům, tak, aby stejně jako on začali milovat volejbal a je jedno zda šestkový nebo plážový. 

V pondělí 6. 9.  se tak promění unikátní plovoucí plavidlo Kayak Beach Bar na Vltavě v místo, kde se utkají amatérské dvojice proti profesionálním hráčům v rámci NEKOLA DRDA CUP 2021 - BEACH VOLLEYBALL EXHIBITION. Za vznikem tohoto unikátního baru stojí mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek. Den je rozdělen do 2 částí, od 12 hodin proběhne sportovní program pro děti od 10 let, kde se organizátoři snaží podpořit a vrátit sport do rodiny a mezi děti. 


Děti z pozvaných škol a dětských domovů si tak budou moci vyzkoušet paddleboard, získat podpisy a foto s profesionálními hvězdami volejbalu Ondřejem Perušičem a Davidem Schweinerem (účastníky Letních OH v Tokiu), zažít miniturnaj dětí v beach volejbalu. Nebude osobně chybět ani hlavní tvář Kayak Beach Baru olympionik a reprezentant v kanoistice Vavřinec Hradilek. 

Od 14 hodin začíná Beach volejbalová exhibice volejbalových hráčů. Celý den bude pod taktovkou a moderováním vyhlášeného guru zábavy Saši Mráze, kterého znáte také z AVL - Amatérské volejbalové ligy a je také součástí Českého volejbalového svazu. Na akci můžete tak potkat například Davida Lence, Přemysla Kubalu, Bobba Kufu, již zmíněného Vávru a další... Finále je plánováno na podvečerní hodiny, aby si diváci vychutnali atmosféru osvíceného beachového kurtu v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad a Vyšehrad.

Pro návštěvníky akce, která je pro veřejnost zdarma čeká tak opravdu pořádná porce zábavy, hudby a skvělé atmosféry plážového volejbalu na Náplavce v Praze u železničního mostu. Kde vyroste také malá výstava ke zmiňovanému jubileu 100 let českého volejbalu. 

To vše díky sponzorům celé akce, generální partner WOLTAIR (Topíte.cz) a dále za podpory Kancelářské Stroje s.r.o., GC System, DNS a.s., TSP DATA, a.s., TOTAL SERVICE a.s.,
GAPP System, spol. s r.o., Berg Invest s.r.o., www.apartmany91.cz, www.expathouse.cz, REXONIX s.r.o., M Computers s.r.o., AXAMIT. 

Organizátoři, milovníci českého volejbalu, vás zvou na Kayak Beach Bar, kde oslavíte konec léta s beach exhibicí. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.