OffROAD Maraton Milovice: Autům nově kraluje KUBI team Geneve

Pátý díl seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na tankodromu v Milovicích. V nejtěžším závodu sezony, vypsaném na čtyři hodiny, se dařilo motorkáři Danielu Galiovi a čtyřkolkáři Rostislavu Plnému. Automobily jely celých dvanáct hodin.

Milovice

 

Nejúspěšnější posádkou byl KUBI team Geneve, který bezchybnou jízdou vyjel absolutní zlato a vede průběžné pořadí. Automobily vyrazily do svého druhého nejnáročnějšího závodu sezony v sobotu ráno. Na osmikilometrové trati předvedly technické dovednosti, užily si průjezdy brody i rychlost. Bezchybnou jízdu, kterou obdivovali diváci i soupeři, předvedl KUBI team Geneve ve složení Mirek Kubiček, Broňa Franc, Zdeněk Pešl a Vlasta Franc. Zajel 55 kol a nyní vede kategorii Speciál nad dva litry i průběžné absolutní pořadí dle najetých kilometrů. Stejný počet kol a skvělou jízdu korunovanou nejrychlejším kolem ukázal Dušan Randýsek pod hlavičkou KM racing teamu. Cílem projel hned za Kubi teamem a bral zlato mezi Speciály do jednoho litru. Jen o čtyři kola méně si připsal absolutně třetí EMU team CZ. Největší pohár v kategorii Amatér slavil Kamionservis, u Speciálů do dvou litrů KB System offroad team.

Neděle patřila nejdelšímu závodu motorek a čtyřkolek v sezoně na čtyři hodiny. Díky nočnímu dešti a pěknému počasí proběhl za ideálních podmínek. Cílovou páskou jako první projel Rostislav Plný z týmu RP interier, který bral zlato v kategorii Mistr Quad 4x4. Druhý Martin Miřejovský z týmu RD racing kraloval mezi mistrovskými sportkami a stejně jako Plný si připsal 26 kol. Jen o kolo méně zvládl absolutně třetí Martin Švanda, jedoucí pod týmem Radio Hey, quadservis Tábor, čtyřkolky Tišnov. Mezi motorkami nezklamal mistr na dlouhé maratony Dan Galia z RD racing. Časomírou projel jako jediný celkem třicetkrát. Druhý Lubomír Vojkůvka z IR 2014 a třetí František Faflík mladší zvládli o kolo méně. 

Milovice

Další díl OffROAD Maratonu se jede 21. září v Drnovicích, kde si všichni užijí pořádnou jízdu v písku.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.