AUTODROM MOST se na veletrhu motocyklů představí s vlastním stánkem

Společnost AUTODROM MOST se ve dnech 3. až 6. března představí na jubilejním 20. ročníku mezinárodního veletrhu Motocykl na výstavišti v pražských Holešovicích. Provozovatel mosteckého závodního okruhu a sousedního polygonu chce přilákat návštěvníky vlastním výpravným stánkem o rozměrech 9 x 4 metry, který bude mít premiéru.

„Rozhodli jsme se, že v letošním roce oslovíme potenciální zákazníky a diváky prostřednictvím veletrhů zaměřených na motorismus, motosport či cestovní ruch. Za tímto účelem jsme investovali do reprezentativního zázemí, v němž se příchozí seznámí s nabídkou veškerých služeb, kalendářem závodů a akcí pro letošní rok a pochopitelně i s atraktivními ukázkami toho, co všechno v našem areálu mohou vidět a zažít. K tomu využijeme nejmodernější techniku, zabavíme děti, chybět nebudou soutěže o hodnotné ceny,“ láká ke stánku obchodní a marketingová ředitelka společnosti Jana Svobodová.

výstava Motocykl

Návštěvníci stánku se mohou v neděli 6. března těšit také na motocyklového závodníka Tomáše Zajíce a jeho litrovou Kawasaki ZX – 10R, s níž se stal v loňském roce vicemistrem ČR ve třídě Superbike.  Bude také patřit k favoritům letošního ročníku prestižního evropského šampionátu Alpe Adria, který zavítá na závodní okruh autodromu v polovině července. „Mostecký rodák z DAFIT Motoracing Teamu uspořádá ve13:00 hodin v našem stánku autogramiádu. Fanoušci se Tomáše mohou ptát na vše, co je kolem závodění na motorkách zajímá, popřípadě si rovnou zamluvit termín na okruhovou školu s tímto sympatickým a oblíbeným jezdcem, kterou prezentujeme jako horkou novinku,“ upřesnila eventová manažerka Veronika Raková.

U stánku si zájemci mohou zakoupit reklamní předměty a vstupenky právě na závod Alpe Adria, IMRC či mistrovství ČR silničních motocyklů, všechny závody hostí autodrom o víkendu 15. až 17. července. „Kdo si koupí vstupenku na motorkářské závody, získá i volný vjezd pro svůj motocykl do areálu autodromu. Reklamní předměty může každý vyhrát také na kole štěstí. Pánové jistě ocení top hostesku, která očaruje nejen krásou a úsměvem, ale i milým vystupováním,“ doplnila projektová manažerka Tereza Zajíčková.

Na jubilejní veletrh se sjede přes 120 vystavovatelů. Mezi tuzemskými i zahraničními výrobci a prodejci motocyklů, čtyřkolek, náhradních dílů, příslušenství a doplňků, závodními týmy, vydavateli časopisů a magazínů zaměřených na motocykly a motoristický sport či reklamními agenturami a promotéry tak letos nebude chybět ani mostecký autodrom, který hostí každým rokem řadu významných motorkářských podniků.

Kromě holešovického Motocyklu se společnost AUTODROM MOST do konce roku zúčastní s vlastním programem dalších osmi významných veletrhů u nás i za hranicemi.

Foto – Tomáš Zajíc (autor: Autodrom Most)

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.