Autodrom hledá traťové komisaře z řad motoristických fanoušků

Se zahájením nové sezony pořádá společnost AUTODROM MOST každoročně nábor traťových komisařů na sezonní brigádu od března do konce října, s nimiž poté uzavírá dohodu o pracovní činnosti. Je to velká příležitost zejména pro motoristické fanoušky, přihlásit se mohou muži a ženy ve věku od 18 do 63 let v dobrém fyzickém stavu. Podle zástupce sportovního ředitele autodromu Pavla Kužníka se osvědčili zejména aktivní senioři, směnaři a živnostníci s dostatkem volného času.

Traťáci

Podrobné informace o náplni práce traťového komisaře včetně jeho finančního ohodnocení zájemci získají na telefonním čísle 606 380 954 nebo dotazem na e-mailovou adresu Kuznik@autodrom-most.cz.

„Kromě toho, že adeptům na traťové komisaře nabízíme přivýdělek, získají i další nepopiratelné výhody. Mohou se po celý rok zdarma účastnit veškerých akcí pořádaných na autodromu, a to včetně významných mezinárodních závodů,“ vyjmenoval Kužník.

traťáci

Muži a ženy, které práce traťového komisaře zaujme a budou se jí chtít věnovat i nadále, čeká podle něj kariérní růst. Mohou postoupit na post traťového dispečera, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu. „Čerpám z vlastní zkušenosti. Před nástupem ke společnosti jsem totiž strávil řadu let jako traťový komisař a později dispečer,“ potvrdil Pavel Kužník.

traťáci

Upozornil však zároveň, že traťový komisař musí být člověk s mimořádným smyslem pro zodpovědnost. Případná chyba může mít totiž fatální následky.

Role traťových komisařů je nezastupitelná. Bez jejich přítomnosti se v areálu mosteckého autodromu a sousedního polygonu neobejde žádný automobilový či motocyklový závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí.

TZ: Autodrom Most

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting