ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014 

Extrémní závod Adidas – Continental Beskydská sedmička jako první dokončil tým JulboWay – Adidas ve složení Stanisla Najvert a Petr Žákovský. Cílovou čárou na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhli v sobotu v 10:46 hodin. Trasu závodu zvládli za 12:08 hodin.

start

Mezi druhým a třetím týmem v cíli byl jen jednadvaceti vteřinový rozdíl. Dvojice The North Face XRNNRS ve složení Pavel Blabla a Zdeně Kříž zvládl trasu v čase 12:42:15 hodin. Tým Tobi Sport INOV-8 MaKa ve složení Marek Novotný a Kamil Bezděk absolvoval trasu v čase 12:42:36 hodin.

kopec

První ženský tým v cíli Linda Beniačková a Marcela Mikulecká zvládli závod za 15:52 hodin. V MIXu zvítězila dvojice ALPA Palko Aleš Puklová Patrícia za 14:09:36 a ředitel závodu Libor Uher s parťačkou Klárou Rampírovou dokončil závod na třetím místě.  V kat. HOBBY vyhráli Maniš Martin-Blažek Jiří (FCB StarsHollow Frenštát p.R.), v ženách Kadlčáková Zuzana-Vystrčilová Věra (KASBUK 2) a MIX Hampejsová Martina-Bednář Pavel (ŠNECI na MAX).

Atmosféra v cíli byla jako každý rok skvělá. Frenštátské náměstí se začalo plnit lidmi už v 9 hodin ráno, aby hlasitým potleskem odměnili závodníky za jejich výkon. Přálo i počasí, které bylo od samého rána slunečné. Příchozím i závodníkům nabízí bohaté občerstvení gastrozóna s krytým posezením a děti se mohou vyřádit ve skákacím prvku ve formě baterky.

TZ ČAES

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.