2. Rallye Krušné hory 2014

19. 7. 2014, Litvínov

Vonka Racing tým zve všechny fanoušky, na pátou rallye Českomoravského poháru "Rallye Krušné hory 2014", která proběhne 19.července 2014.

Pro všechny z nás to budou nové tratě, a to zhruba 20 kilometrů vzdušnou čarou ve vzdáleném Litvínově, od místa původně plánované rallye.

Vonka

Servisní zóna a zázemí soutěže bude umístěno v areálu bývalého ČSAD v Litvínově, v Nádražní ulici. Odtud se posádky vozů vydají do hor nad městem, kde na ně budou čekat dvě rychlostní zkoušky. Jan Vonka uvedl: Velmi se těším na zcela nové krušnohorské tratě plné ostrých serpentin, na kterých se ještě žádná rallye nejela. Věřím, že si to s mým spolujezdcem Tomášem Pfajfrem skvěle užijeme, tak jako minulé závody rallye Radouň, kde jsme získali ZLATOU .

„Rychlostní závody jsou kompletně na asfaltovém povrchu, velice technické a ze zhruba 80 procent vedou do kopce. Doufám tedy, že náš modrý BMW chrtík nás nezklame, a že tým mechaniků jej dobře připraví“: dodává Jan Vonka. Délka měřených úseků je 8,5km a 8,9km. Obě se pojedou třikrát a celková měřená kilometráž soutěže je 52,2km.

Počasí má být krásné, tratě velmi zajímavé, tak přátelé, přijďte nás podpořit.

Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši přízeň,

Jan Vonka

Vonka Racing tým

foto: team

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.