170 km/hod mezi balíky slámy

O uplynulém víkendu se v Hrušovanech nad Jevišovkou konal již sedmý ročník oblíbené akce SUPERMOTO Hrušovany. V rámci doprovodného programu se na improvizované městské trati při exhibičních jízdách představili také jezdci týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Bronislav Formánek a Jiří Mičánek jr.

20200815_Exhibice_Hrusovany_MZ_DSC02766

Je to něco neskutečného! To, co dokázal zdejší pořadatelský tým Tomáše Ševčíka se jen tak nevidí. Během jediného dne dokázali uzavřít město a doslova přes noc vybudovat trať, která měří něco málo přes kilometr. Celou dráhu přitom lemuje více než 700 balíků slámy. V nejrychlejším místě jsem tím korytem letěl stosedmdesátkou a to už byl pořádný mazec!“ říká týmový manažer Jiří Mičánek jr.

20200815_Exhibice_Hrusovany_MZ_DSC02595

Jeho týmový kolega Bronislav Formánek, jenž je v Hrušovanech doma pak dodal: „Jsem rád, že se daří tuto krásnou tradici udržet i při všech těch restrikcích a omezeních. Jsem tady doma a každou z těch ulic velice dobře znám. Podle pořadatelů jsou tu necelé dva tisíce lidí, mezi kterými máme spoustu přátel a fanoušků. Kolem dráhy se nenašlo snad jediné volné místo a jet tady je opravdová radost a ta správná zábava. Věřím, že si to všichni užili, stejně jako my a už teď se těším na další ročník".

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting