15. ročník Moravského bikemaratonu

Přátelé, kamarádi, bikerky, bikeři!

Právě je čas prázdnin a na jejich konci vždy v poslední prázdninovou sobotu pořádáme již po 15. tradiční setkání cyklistů a sportovců na "MORAVSKÉM BIKEMARATONU."

bike maraton

Proto Vás všechny zveme do Leštiny 26.a 27. srpna na klasiku horských kol do Leštiny v překrásném podhůří Jeseníků. Tradiční zavádění cyklistů na ostrý start letos povedou naši olympionici ve sjezdovém lyžování Ondra Bank, Jan Hudec a Martin Koukal za běžky. A nově se představí i malé děti v rámci vytvořeného partnerství s Nadací MODRÝ HROCH.

 Ze Slovenska dojede i Peter Doležal mechanik letošního vítěze Tour de France Chrise Frooma. Tak se máme na co těšit. 

Jezdivá trať 30,50,80 km s výjezdem na hrad Brníčko, vrchol Bradlo a s panoromatickými výhledy do okolí. Oblíbený junior bikemaraton pro děti a mládež a kategorie rodičů s dětmi, hendikepovaných sportovců a samozřejmě i velmi populární souboj nad 110kg i kategorie pro ty, co si tak netroufají  mají svou "tourist open". Závod se jede zároveň jako Mezinárodní mistrovství České a Slovenské republiky  tandemů a oborové mistrovství pekařů a cukrářů.

Ojedinělé občerstvovací stanice i s pravou moravskou slivovičkou a výborné zázemí u domácích obyvatel v jejich zahradách, skvělá atmosféra a samozřejmě večerní program v pátek a na závěr v sobotu.

Těšíme se na Vás, v sobotu 27. srpna

Jiří Chlebníček

a celý tým

Cykloklubu Morava Leština

 

……I CESTA MŮŽE BÝT CÍL....tak dojeďte!!!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.