13 českých triatlonistů v čele s olympionikem Čelůstkou se představí na EP v Bratislavě

V neděli 18. května se v Bratislavě koná závod Evropského poháru v triatlonu a na startu bude i třináct českých reprezentantů v čele s olympionikem Janem Čelůstkou.

Čelůstka

Závod je součástí triatlonového víkendu s názvem Prestigio City Triathlon Bratislava 2014, v rámci kterého se uskuteční i úvodní podnik Českého poháru v olympijském triatlonu.

Jan Čelůstka, Tomáš Řenč, Martin Novák, Tomáš Svoboda, Tomáš Kabrhel, František Kubínek, František Linduška, Jan Volár, Tomáš Kroupa, Jiří Kalus a z žen Petra Kuříková, Barbora Hlaváčová a Marika Zahradníčková. To jsou čeští triatlonoví reprezentanti, kteří figurují ve startovní listině závodu Evropského poháru v Bratislavě.

Bojovat se bude na tratích sprintu, tedy 750m plavání v jednom okruhu v jezeře Kuchajda, 20km na kole, které triatlonisté absolvují ve čtyřech pětikilometrových okruzích a na závěr 5,4km běhu ve dvou okruzích.

Nejlepší výsledky se očekávají od olympionika Jana Čelůstky. Zkušený závodník vyléčil šrámy z loňské sezony a je připraven bojovat o co nejlepší umístění. Velké naděje se vkládají i do českého mládí v podobě Petry Kuříkové a Tomáše Řenče. Česká reprezentantka naposledy zazářila v Peru v závodě Panamerického poháru, Řenč se blýskl medailí na Akademickém mistrovství světa.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.