OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zimní sporty

 • Čeští sdruženáři s novým trenérem míří na první významnou akci

  Nejlepší české sdruženáře čeká první významná mezinárodní prověrka v nadcházející sezoně. Pod vedením nového trenéra Ladislava Rygla ml. dnes odcestovali reprezentanti k pěti závodům letní Grand Prix v severské kombinaci, které absolvují v průběhu srpna. Úvodních dvou víkendových startů v Oberwiesenthalu se zúčastní čtyřlístek Miroslav Dvořák, Tomáš Portyk, Petr Kutal a Lukáš Rypl.

  21. 8. 2014 | Rubrika: Zimní sporty

 • Dušan Kožíšek obhájil loňské vítězství, druhý dojel Jakub Gräf,

  RWE City Cross SprintDruhý ročník RWE City Cross Sprint proběhl 8. března 2014 v Ostravě - Dolní oblasti Vítkovice. Teplota v Ostravě se v sobotu odpoledne pohybovala kolem deseti stupňů Celsia, přesto se pořadatelům podařilo nachystat celkem 510 metrů zasněžené trati. RWE City Cross Sprint 2014 byl ve spolupráci s Lyžařským svazem ČR letos nově zařazen do série závodů Czech Nordix Cup. Díky tomu se do Ostravy – Vítkovic sjeli sportovci nejen z Česka, ale také ze Slovenska, Estonska, Polska, Rakouska, Finska, Francie a Slovenska. Do čtvrtfinále postoupili podle papírových předpokladů všichni favorité - Dušan Kožíšek, Francouz Roddy Darragon, Finové Kalle Lassila, Matias Strandvall, Poláci Sebastian Gazurek, Maciej Starega nebo Estonec Andreas Kollo.

  11. 3. 2014 | Rubrika: Zimní sporty

 • Trať nachystána, na startu elitní čeští a zahraniční reprezenta

  Koukal2. ročník RWE City Cross Sprint proběhne 8. března 2014 v Ostravě - Dolní oblasti Vítkovice. I navzdory dlouhodobě vysokým teplotám, se organizátorům podařilo zajistit potřebné množství sněhu. Poté, co teplé počasí nedovolilo plánované zasněžování přímo v Ostravě, museli přikročit k organizačně i finančně náročnějším opatřením. Rychle vznikla dohoda se Ski areálem Vaňkův kopec, který si jako jediný mohl dovolit zasněžovat. Těžkou techniku, stejně jako loni, zajišťuje společnost Ostravské komunikace a ski areál Bílá.

  7. 3. 2014 | Rubrika: Zimní sporty

 • V EXTRALIZE SE FANDÍ HLASITOSTÍ TAKŘKA 120 DECIBELŮ

  měření hlasitostiJako u startujícího letadla si mohou připadat hokejisté na některých extraligových stadionech během letošního play off. Právě tak hlasitě totiž dokážou fandit hokejoví příznivci. Partner extraligy Radegast vyslal na všechny stadiony, které letos zažily čtvrtfinále play off, měřiče s hlukoměrem. Absolutně nejhlasitější byli příznivci HC Vítkovice Steel, kteří rozhodující gól v prodloužení proti PSG Zlín oslavili hlasitostí 119,3 decibelů. Těšit se tak mohou nejen na titul „Nejhlasitější fanoušci play off", ale také na odměnu v podobě 1193 správně hořkých piv Radegast.

  22. 3. 2013 | Rubrika: Zimní sporty

 • V Chuchli poběží místo koní atleti

  zimní triatlonV sobotu 9. února v Praze - Chuchli pokračuje Český pohár v zimním triatlonu. Čtvrtý díl v šestidílném seriálu má název Zimní duatlon Praha 2013 a pojede se jako kombinace běhu a lyžování volnou technikou. Mimo to má závod v české metropoli statut Akademického mistrovství České republiky pod patronací České asociace univerzitního sportu.

  8. 2. 2013 | Rubrika: Zimní sporty

 • Lední hokej - Mistrovství republiky výběrů krajů

  Ve dnech 29. až 31.1. se v Plzni konalo Mistrovství republiky krajských výběrů v ledním hokeji. Účastnili se hráči narození v letech 1998 a 1999. Tohoto prestižního turnaje se v plzeňské Kooperativa Areně zůčastnilo všech 14 krajský výběrů. Letošní mistrovský titul získali chlapci z Prahy, kteří vyhráli všechny své zápasy včetně finále proti výběru Ústeckého kraje. Na třetím místě se umístili mladí hokejisté z kraje Vysočina, kteří v utkání o 3. místo porazili výběr Středočeského kraje.

  6. 2. 2013 | Rubrika: Zimní sporty


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.