klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Offroad Maraton se stěhuje do Trstěnic

  plakatČlověk se nemá příliš těšit na věci budoucí, neb se často mění. Ne jinak je tomu se srpnovým závodem. Přivítali jsme nabídku pánů z Cechu sv. Víta, kterým se stal základnou areál v Trstěnicích (někteří si vzpomenete, že jsme tam před pár lety jezdili). Toto motorkářské sdružení se snaží areál zušlechtit a už po roce jejich snažení je to tam znát. Je skvělé, že nám nabídli pomocnou ruku ve chvíli, kdy nám ve Stříbře dali červenou.

  3. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • BRT DO MOSTU V PLNÉM NASAZENÍ

  BRT AudiDoslova v plné sestavě zamířil tento týden Bohemia Racing Team na Autodrom Most. O víkendu se tu jede bohatě obsazený podnik okruhového šampionátu započítávaný do hodnocení zónového mistrovství střední Evropy. S vozy Audi A4 DTM zde budou BRT reprezentovat ve dvou sprintech Tomáš Kostka a letos premiérově i Michal Matějovský.

  2. 8. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Prachatice přivítají přes 200 triatletů z 24 zemí světa!

  Erbenová (Xtera)Město Prachatice bude 4. srpna hostit závod s názvem Xterra Czech 2012. Tento prestižní mezinárodní podnik je součástí Světového poháru Xterra, Evropského poháru Xterra, je pátým dílem seriálu Českého poháru Xterra a v neposlední řadě je také kvalifikačním závodem mistrovství světa, které se každoročně koná na Havaji na ostrově Maui.

  31. 7. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Prague Black Hawks znovu vítězí v Czech Bowl

  Black Hawks si vítězstvím nad Prague Pantnter zajistili druhý mistrovský titul řadě. Mimořádně vyrovnaný zápas nakonec rozhodlo nepotvrzení jednoho pantherského touchdownu. Oba týmy střídaně skórovali a Panthers měli v závěru obrovskou šanci strhnout vedení na svoji stranu, ale Jakub Woleský minutu a půl z lehké pozice netrefil field goal. Black Hawks se mohli spolehnout na skvělého Andre Whyta, autora tří touchdownů, který byl vyhlášen MVP zápasu. Hned dvakrát skóroval  Jan Dundáček z Panthersa a jen dva yardy mu chyběly ke stovce. Výborní byli oba quarterbaci, pantherský Justin Walz a Ferni Garza z Black Hawks. 

  30. 7. 2012 | Rubrika: Míčové sporty

 • F1 se stěhuje na HUNGARORING

  Hungaroring je okruh se středně rychlými a pomalými zatáčkami, což má za následek protáčení pneumatik při akceleraci, stejně jako jejich zablokování při brzdění. To je pak příčinou vyšších teplot běhounu pneumatiky.

  26. 7. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Štafeta Techniky Brno EXTREME vítězí v Zubr Cupu na Vysočině

  Foto: www.czechoutdoortour.czJedni hledali o víkendu na stráních Českomoravské vysočiny nedaleko hradu Pernštejna sladké borůvky, druzí pořádná muka: Zubr Cup, mítink ze seriálu čs. multisportovních závodů štafet (ale i srdnatých jednotlivců) X-trial Czech Outdooo Rour 2012, byl mnoha účastníkům prověrkou kondice před lákavým zářijovým 25. ročníkem rakouského Dolomitenmanna, označovaného za nejtvrdší týmové soutěžení na světě. 

  26. 7. 2012 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.