klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • OffROAD Maraton již zná letošní mistry

  offroad maraton - ilustračníSedmé klání seriálu OffROAD Maraton 2012 se jelo uplynulý víkend v Janovicích nad Úhlavou. Závodníci si do sytosti užili převážně technickou a blátivou trať. Své zkušenosti a fyzickou přípravu nejlépe zúročil motorkář Daniel Galia z RD racing,
  který navzdory zdravotním problémům dojel absolutně první a již nyní má jistý letošní titul ve své kategorii Mistr Moto E1. Čtyřkolkář Martin Krejčík z Eurotrans racing získal svůj první letošní pohár, a to hned zlatý. Cílovou páskou navíc projel absolutně první.

  18. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Byl jsem plný ibuprofenu, řekl Vabroušek...

  ironmanŽelezný muž Petr Vabroušek potřinácté v řadě dokončil slavného havajského ironmana. Kvůli zranění ramene a zad ale do závodu startoval s velkou dávkou ibuprofenu v těle. I přesto porci 226 kilometrů v náročných podmínkách dokončil a v elitní světové konkurenci nakonec doběhl na 34. místě. Po závodě se vrátil domů, kde bude rehabilitovat a připravovat se na ironmana na Floridě, který ho čeká za čtyři týdny.

  18. 10. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • VETTEL V KOREJI SLAVIL DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ

  f1Pilot Red Bullu Sebastian Vettel vyhrál potřetí v řadě. Po triumfech v Singapuru a Japonsku zvítězil rovněž v Koreji a před posledními čtyřmi podniky sezony šampionát ještě více zdramatizoval. Vettel startoval z druhé pozice na superměkkých pneumatikách.  Druhým v cíli byl Mark Webber, který o vedení přišel už na startu. Vettel se díky svému čtvrtému vítězství v sezoně dostal do čela šampionátu. Třetí a čtvrté místo získalo Ferrari v pořadí Alonso, Massa. Italský tým se tak vyhoupl na druhé místo v Poháru konstruktérů.

  16. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vabroušek dokončil legendárního ironmana na Havaji

  Ironman HawaiiIronman v překladu znamená železný muž a český triatlet Petr Vabroušek opět dokázal, že k němu toto přirovnání patří jako k velbloudovi hrby. Potřinácté v řadě dokončil legendární závod na Havaji, který je mistrovstvím světa v ironmanu a obsadil 34. místo. Vabroušek zvládl porci 226 kilometrů v náročných havajských podmínkách pouhých 18 dní poté, co ho v tréninku srazilo auto.

  14. 10. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Jezdci F1 již trénují na okruhu Jeongam v Koreii

  F1 - Korea, videoSotva dozněl potlesk Vettela, Alonsa a Kobajašiho v japonské Suzuce, již je tady další závod na korejském okruhu Jeongam. Série rychlých zatáček a náročných brzdných zón – to jsou hlavní charakteristiky tohoto okruhu. Nejdelší rovinka na okruhu Jeongam se nachází mezi druhou a třetí zatáčkou. Je nejdelší v Asii, měří 1.2 kilometru. Jelikož se nachází na začátku trati, může se stát, že piloti po výjezdu z boxů nestihnou před třetí zatáčkou dostatečně zahřát pneumatiky, a tak musí být při jejím průjezdu extrémně opatrní, zejména pak na začátku víkendu, kdy je trať stále velmi kluzká. Pneumatiky vozu, který po povrchu trati klouže, jsou vystaveny riziku drolení. Nejvyšší rychlosti na zmiňované rovince se pohybují kolem 320 kilometrů za hodinu. 

  12. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Ironman Vabroušek už je na Havaji.

  VabroušekNejlepšího českého Železného muže Petra Vabrouška čeká v sobotu 13. října mistrovství světa v ironmanu na Havaji. V místech, kde před více než třiceti lety ironman vznikl, se český triatlet představí už počtrnácté v řadě. Tentokrát ale do Mekky ironmanu neodletěl v ideálním rozpoložení. Při tréninku ho totiž před čtrnácti dny srazilo auto a výsledkem střetu byl těžký otřes mozku, naraženiny a odřeniny. I když léčba probíhá velmi dobře, Vabroušek se do boje s porcí 226 kilometrů nevydá ve stoprocentním stavu.

  11. 10. 2012 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.