klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Jaromír Horák povede dále Českou triatlonovou asociaci

  J. HorákJaromír Horák povede po dvouletém šéfování i v dalším čtyřletém období Českou triatlonovou asociaci (ČTA). Má jasnou vizi ohledně jejího fungování v oblasti práce s mládeží i se špičkou „triatlonového ledovce", kterou představuje reprezentace. Po zvolení odpověděl na několik otázek.

  12. 11. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • RÄIKKÖNENOVI K VÍTĚZSTVÍ STAČILA JEDINÁ ZASTÁVKA

  Abu Dhabi - podiumPilot Lotusu Kimi Räikkönen získal své první vítězství po comebacku do formule 1. Je to celkově jeho devatenácté v kariéře. Fin zvolil strategii jedné zastávky v boxech (u mechaniků zastavil ve 31. kole), ve které přezul z měkké směsi na střední směs . Räikkönen startoval ze čtvrtého místa a vedení převzal v devatenáctém kole, kdy ze závodu odstoupil Lewis Hamilton z McLarenu. Pilot Lotusu už do konce závodu nikomu první místo nepůjčil.

  5. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Chtěla jsem to zabalit, teď vidím pozitiva

  ErbenováMinulý víkend obhajovala Helena Erbenová třetí místo na mistrovství světa v Xteře, které se tradičně konalo na Havaji. Česká triatletka na ostrovy v Tichém oceánu ale neodletěla v ideálním rozpoložení. Kvůli zranění měla zejména v běhu tréninkové manko a k tomu dobírala antibiotika. V prestižním závodě nakonec skončila devátá a v cíli moc spokojená nebyla. Nyní s týdenním odstupem v rozhovoru přiznala, že už na svém druhém vystoupení na MS najde i pozitiva.

  5. 11. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Vabroušek zajel životní maximum na kole

  VabroušekPetr Vabroušek se vydal na Floridu na svého předposledního ironmana letošní sezony a přesto, že nebyl stoprocentně v pořádku, předvedl fantastický výkon. Na kole dokonce zajel životní maximum a do puntíku tak splnil svůj cíl. Chtěl být v elitní desítce, takže osmé místo je skvělým výsledkem.

  5. 11. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • VELKÁ CENA ABÚ DHABI JIŽ O VÍKENDU

  Abu Dhabi - F1Formule 1 se přestěhovala do Abu Dhabi. Na okruhu Yas Marina se chystá velká bitva strojů, pilotů a také strategií. Pneumatiky budou opět klíčové. Pirelli vám proto jako obvykle připravilo 3D video se všemi nástrahami této trati a s precizním vysvětlením práce pneumatik. Okruh je charakteristický zvláštním asfaltem, dlouhými rovinkami a sekvence zatáček vyžadujícími perfektní trakci.

  2. 11. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Sebastian Vettel vybojoval čtvrté vítězství v řadě

  VettelPilot Red Bullu Sebastian Vettel podnikl další krok ke druhému titulu mistra světa na pneumatikách Pirelli. Završil tak doslova perfektní víkend: vyhrál všechny tréninkové jízdy, kvalifikaci i závod. Poprvé v kariéře tak mladý Němec zvítězil ve čtyřech závodech v řadě. V mistrovství světa tak vede s náskokem 13 bodů. Vettel napodobil svůj výkon v loňském závodě. V krátké historii Velké ceny Indie tak ani na okamžik nevedl nikdo jiný než on.

  29. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.